• $32,2053
  • €35,1156
  • 2500.7
  • 10643.6
10 Mayıs 2024 Cuma

Met Gala 2024

Her yıl düzenlenen Met Gala bu yılda kırmızı halı görünümleriyle yine tüm zamanların en unutulmaz görsel şölenine dönmeyi başardı. Kırmızı halıda yıldızlar öyle bir moda şov gösterisi yaptı ki; gelin hep beraber inceleyelim:

SHAKIRA VE 4 KİŞİ TAŞIMAK ZORUNDA KALAN KUYRUĞU

Shakira; kırmızı Carolina Herrera straplez tasarım elbiseyle harika görünüyordu. Ancak kısa ve minyon güzel öyle bir kuyruklu pelerin ile geceye giriş yaptı ki 4 kişi ancak kuyruğu ile yürümesini sağladı. Yani pelerin Shakira'dan ağır olmuştu.

BELİ YOK, KABURGASINI ALDIRDI DENDİ! VE KIRILAN ELBİSEYLE GECEYE GELDİ

Kim Kardashian; geceye silver bir Maison Margiela tasarım elbiseyle katıldı. Bayılıyor her davette dikkatlerini üzerine çekmeye malum, bu kez de yok olan beliyle konuşulmayı başardı. Bu elbiseyi giymek için kaç kaburgasını aldırdı yorumları bile yapıldı. Elbisenin beli öyle bir sıkılmış ki neredeyse davette nefes bile alamıyordu. İşte şov ise Kardashian yine şovunu yaptı ve gecenin en konuşulan ismi olmayı başardı. Üzerindeki hırkada son dakika arka kısmı yıprandığı için üzerine alındı.

HEP AYNI JLO

Jennifer Lopez; Met Gala'ya her yıl neredeyse katılır. Ama artık bizi şaşırtmıyor hep aynı stil ve aynı tarz elbiseleriyle... Kötü mü asla ama ara sıra biraz değişim iyidir. Schiaparelli elbisesi ile ışıl ışıl ve çok görünüyor ama kesinlikle.

GERÇEK BİR ABAJUR OLMUŞ

Sarah Jessica Parker, Richard Quinn tasarımıyla kostümün içinde kaybolmuş. Renk mi yoksa model mi yok etmiş derseniz ikisi de. Bir şapka eksikmiş tanınmamak için o da çabası olmuş.

BAHAR GİBİ

Gigi Hadid; geceye Thom Browne tasarım elbisesiyle katıldı. Açıkçası sarı çiçeklerle süslenmiş beyaz kuyruklu elbisesi masal prensesleri gibi olmuş ama bu kısa saçlar kendisine hiç olmadı, olmadı.

NADİDE PARÇA

Kendall Jenner; geceye daha önce kimse tarafından giyilmemiş ünlü moda devi Alexander Mc Queen tarafından Givenchy için 1999 yılında tasarlanmış bu harika elbiseyle katıldı. Açıkçası gecenin starı bana göre Kendall Jenner'dır.

<p>Öz vatanında mülteci doğdu. 29 Ekim 1962 yılında Gazze'nin  güneyinde, Han Yunus Mülteci Kampında

HAMAS'IN GAZZE SORUMLUSU YAHYA SİNVAR KİMDİR?

Fethiye'de piton yılanı alarmı! Bulunması için fotokapan kuruldu

60 KPSS puanı yetiyor: İlan resmen açıklandı! Onlarca personel alımı yapılacak…

Türk Yıldızları'ndan nefes kesen gösteri!