• $33,0759
  • €36,1795
  • 2611.59
  • 11139.5
14 Haziran 2024 Cuma

İşte gerçek kraliçe

Süperstar bir kez daha gerçek kraliçe kim gösterdi bu hafta Beşiktaş stadında verdiği müthiş ötesi konserle... 3 kostüm giydi ve her biri birbirinden güzeldi. Işıl Işıl parlıyordu sahnede. Ajda Pekkan yine ders niteliğinde bir konsere imza attı.

MEZUNİYET ÖĞRENCİSİ GENÇ KIZ GİBİ

Bravo Pelin Karahan'a. Hala 'Kavak Yelleri'nde tanıdığımız o genç kız gibi kalmayı başardı. Elbise ve boynuna taktığı gül çok fazla gelse de bu hoş gözükmediği anlamına gelmez. Kim der iki çocuk annesi diye.

PORSELEN BEBEK GİBİ

Ayça Ayşin Turan, kırmızılar içinde yine çok hoş olmuş. Bu kızın öyle bir enerjisi var ki sıradan bir elbiseyi bile böyle hoş hale getiriyor. Ayça özellikle saç ve makyajı ile baştan ayağa porselen bir bebek gibi.

ÇOK TATLI BİR PEMBE

Rabia Soytürk, genelde tarz olarak çok başarılı olmasa da bu kez olmuş. Bu pembe ton da elbise tercihi de fiziğine çok yakışmış. Boyunu uzun göstermiş ve neredeyse bir model gibi olmuş.

HENÜZ STİLİ OTURMADI

Selin Türkmen; 'Kızılcık Şerbeti' dizisinde ne kadar doğru giyiniyorsa sosyal hayatında bir o kadar yanlış giyiniyor. Bu güzel kadın henüz stilini bulamadı açıkçası. Bu tozpembe omuzları düşük mini elbise de öyle sıradan ve renk hiç de onun tenine uygun bir renk değil.

<p>Trump'ı 'kaçak göçmenler' kurtardı...</p><p>Yasa dışı göçmenlerle ilgili tabloyu okumak için başı

Trump'a suikast girişimi neden öngörülemedi?

Üniversite tercihi yapacaklar dikkat! İşte en çok para kazandıran meslekler

Kıbrıs Barış Harekatı'nın az bilinen fotoğrafları! İlk kez göreceksiniz

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (18 Temmuz 2024)