• $32,2129
  • €35,0369
  • 2439.78
  • 10928.6
18 Eylül 2020 Cuma

Hangisi daha efsane?

Artık bilmeyen yok Kıvanç Tatlıtuğ’un Mavi’nin marka yüzü olduğunu. Yeni reklam kampanyası “Efsane Jean Serisi” beş farklı jean’e beş farklı reklam filmi ile görücüye çıktı. Jean’lerden birine Kıvanç’ın adı ‘KVNÇ’ verilerek jest yapılmış. Reklam çekimlerini ve fotoğrafları görünce hangisi daha efsane diye bakıyorsun ve tabii ki Kıvanç diyorsun .Kıvanç Tatlıtuğ markayı öyle bir yere taşıdı ki, daha iyisini yapamazdı.

SERENAY VE EDA TAŞPINAR ARASINDAKİ FARK

İkisini beyaz kıyafetleri yüzünden bir araya getirdik. Hangisi daha stil derseniz tabii ki Eda Taşpınar. Yılların ikonu Serenay’ın giyim konusunda ondan öğreneceği çok şey var. Eda Taşpınar, beyaz pantolon ve gömleğini sandalet ve hasır çanta ile harika kombinlemiş. Serenay ise beyaz bilekleri lastikli eşofman ve beyaz body altına siyah topuklu terlik ve o eline aldığı silindir deri çanta ile vasatın altında olmuş.

RÜKÜŞLÜK ONA YAKIŞIYOR

Belki de hepimizin ortak fikirde olduğu tek şey Yıldız Tilbe’nin ne kadar kötü giyinirse giyinsin ona yakıştırmamızdır. Yine başkasının üzerinde değil, hiç kimsenin üzerinde giyemeyeceği bu kostümü o giyince olmuş diyenlerdenim. Bu yarışta o şık mı rüküş mü kulvarından çok ayrı yerde.

YENİ NORMAL DÖNEMDE SEKTÖRDE FARK YARATANLAR

Yeni normal dönemde herkes ilk önce temizlik ve hijyen açısından en güvendiği mekana gitti. Benim ilkim Celal Akkök’ün sahibi olduğu Litera Restaurant olmuştu. Son ziyaretimde de bir kere daha iç rahatlığıyla oturdum. Bu kez önlemler daha da hat safhaya ulaşmıştı. Kapıdan girdiğimde öyle iyi değişimler gördüm ki, ancak evde bu kadar temiz ve steril bir ortam da hissedebilirdim. Kapıdan girişte ateş ölçülmesi, dezenfektan sunulması artık her mekanın yapmak zorunda olduğu bir uygulama zaten ama kapı girişinde yapışkanlı mavi hijyen paspası daha önce görülmemiş bir uygulama. Ayak altından gelebilecek tüm bakteri, mikrop, vs mekanın içine girmeden bu paspas sayesinde dezenfekte edilmiş oluyor. Türkiye’de bir ilk ile burada karşılınca sizlere de göstermek istedim.

Tüm rezerve edilen masalarda, servislerin üzerine siz gelene kadar kapalı şekilde durması için özel şeffaf servis koruma kapakları hazırlanmış. Dışarıdan gelebilecek her türlü virüse karşı masanız koruma altına alınmış. Masaya geldiğinizde menüye dijital menüden ulaşıyorsunuz ve yemekler mutfaktan masanıza kadar çelik koruma kapaklarıyla son derece korunaklı şekilde servis ediliyor. Pandemi döneminde özellikle açık hava ve teras manzaralı yer arıyorsanız, gideceğiniz mekanda mutlaka tüm önlemlerin alındığına emin olun. 

<p>İzmir'in Buca ilçesinde, Kemal Altın (54), bir kıraathane önündeki emlakçı Evren Yiğit'e (43), ta

Kıraathane önünde çatışma: Ölü ve yaralı var

Valilikten Ankara'ya uyarı: Sel, fırtına ve doluya dikkat

Dünyanın en güçlü hava kuvvetine sahip ülkeleri belli oldu! Türkiye kaçıncı sırada?

Kaçıran pişman oluyor: 50.000 TL'den başlıyor! İşte ikinci el araba modelleri