• $32,2161
  • €35,031
  • 2446.88
  • 10913
11 Eylül 2020 Cuma

Gülşen 'hayalet' gibi

Gülşen’i tanımakta bir tek ben zorluk çekmedim herhalde. Bu ne hal demekten kendimi alamıyorum. O pantolon ve parmak arası terliklerinin üzerine bir de beyaz şal dolamış. Artı maske ve güneş gözlükleriyle hayalet Casper gibi duruyor. Bu korona halleri, Gülşen’in tarzına yaramamış gördüğüm kadarıyla…

ÜZERİNDEKİ TEK ANLAMLI ŞEY “BEŞİKTAŞ”

Farah Zeynep Abdullah ile ilgili yorum yapacak pek bir durum yok aslında. Hangi parça daha kötü diye tartışabiliriz o kadar. Etek mi, çoraplar mı, o kirli ayakkabıları mı, bir de siz bakın bakalım? Tek anlamlı şey t-shirt üzerindeki “Beşiktaş” yazısı görünüyor.

ŞİMDİ DE “BORNOZ” MODASI

Dünyaca ünlü model Taylor Hill, Venedik Film Festivali’ne; Etro koleksiyonundan bu elbiseyle geldi. Kırmızı halıda oldukça dikkat çeken detay ise güzelliği dışında bornozu andıran elbisesi oldu. Bu kombinin üzerine de Chopard kolye takınca ve saçlarını ıslak gösterince duştan yeni çıkmış eleştirilerini duymaktan kurtulamadı.

EN İYİ MARKA YÜZÜ

İsim o kadar büyük ki; başta Nebahat Çehre gibi bir starı marka yüzü yapmayı başardığı için “Affair” markasını tebrik edelim. Dünyaca ünlü modacı Rufat İsmayil ile birlikte hazırladığı koleksiyonun da aynı zamanda yüzü olmuş. Türkiye’nin en şık ve tarz giyinen kadınlarının birincisi belki de. Koleksiyon çekimleri Beykoz Kundura Fabrikası’nda yapılmış. Çekimler için 10 kıyafet giyen Çehre, 12 saat boyunca çekimlerde yer almış. Ve harika görseller çıkmış gördüğünüz gibi. Daha iyi bir marka yüzü düşünülemezdi.

PANDEMİ DE SOSYAL MESAFELİ MEKAN BULDUM!

Pandemi döneminde en önem verdiğimiz konu, özellikle kebap ve ocakbaşı lezzetlerinden vazgeçemeyenlerdenseniz, İstanbul’da sosyal mesafenin ve hijyen kurallarının korunduğu, bahçeli bir mekan bulmak oldu. Hem sohbet etmek hem de keyifle uzun uzun oturmak söz konusu olunca, Etiler’de yeni açılan Koç Ocakbaşı, kendine has lezzetleriyle favori mekanların başında. Adıyamanlı ustalara emanet edilen mutfak birbirinden lezzetli mezeler ve kebaplarla her damak tadına hitap ediyor. Ferah bahçesi, özel lounge alanı, özel lezzetleri ve kusursuz servis anlayışıyla nezih bir ortamda eşsiz bir yemek deneyimi yaşamak isteyenler için birebir. 

<p>Zam sınırının kalkması, oranı ev sahibinin belirleyeceği  anlamına gelmiyor. Şayet bu sınır kalka

Kirada yüzde 25 sınırı kalkıyor mu?

Valilikten Ankara'ya uyarı: Sel, fırtına ve doluya dikkat

Dünyanın en güçlü hava kuvvetine sahip ülkeleri belli oldu! Türkiye kaçıncı sırada?

Kaçıran pişman oluyor: 50.000 TL'den başlıyor! İşte ikinci el araba modelleri