• $31,3879
  • €34,0706
  • 2100.98
  • 9097.15
22 Aralık 2023 Cuma

En uyumlu çift

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, yıllardır aynı çizgide, hep uyum içindeler. Günlük hayatlarında bile o uyumu yakalamaya kıyafetlerinde dikkat ederler. Katıldıkları davette de, bir çift ancak bu kadar birbirine yakışır dedirttiler. Fahriye Evcen'in siyah bir elbiseyle bu kadar şık ve asil duruşu görmezden gelinemez.

BU STİLDEN VAZGEÇ ARTIK

Nesrin Cavadzade, katıldığı her davette tercih ettiği stil neredeyse aynı... İlla bu transparan ve dekolte olacak üzerinde... Tamam çok düzgün hatlara sahipsin ve bu kostümleri giysen giysen sen giyersin onu anladık... Ama bu tarzın çok demode... Vazgeç artık!

MODEL GİBİ

Gülcan Arslan, son dönemde saçlarını kısacık kestirdi ve sarı yaptı. Eski halinden eser yok. Ve bu hali ve tarzıyla o kadar farklı ki adeta 40 yıllık modellere taş çıkarır. Yine siyah elbise ve o gold çanta detayı ile davetin en farklı ve en tarz ismi diyebiliriz.

MÜCEVHER MARKALARINA GÖZ KIRPTI

Özge Özacar, siyah straplez ve derin yırtmaçlı siyah bir elbiseyle davete gelenlerden. Ortalama bir şıklıkta. Ama elbiseden çok boynundaki ve elindeki takılara dikkat çekmek istemiş. Adeta mücevher tanıtımına gelmiş gibi.

GÖZLÜKSÜZ ÇIKMAM

Meltem Cumbul geceye oyuncu arkadaşı Sercan Badur ile katılmış. Meltem hanımı uzun zamandır bu kadar şık görmemiştik. Formundan hiçbir şey kaybetmemiş. Gözündeki gözlükleri gece boyunca çıkarmamasının sebebi çok havalı ve güzel bulmasıymış.

KIRMIZI YILAN

Yasemin Kay Allen, baştan ayağa deri tercih etmiş. Açıkçası bunu kim giyse olmaz derim ama Yasemin Kay Allen'de ne giyse yakışabilecek tarzda kadınlardan. Ayrıca davette bu kadar demode giyinen varken o farklı tercihi ile gayet hoş olmuş.

<p>ABD'nin California eyaletine bağlı Sierra Nevada bölgesini kar fırtınası vurdu. Sabah saatlerine

California'da kar fırtınası

İkinci el araba alacaklar dikkat: Bu otomobiller 50 bin TL ile 250 bin TL arası!

Sağlık çalışanları Filistin için ''sessiz yürüyüş'' yaptı

Hak mahrumiyeti cezası bulunan başkan kiraladığı yük asansöründe takımının maçını izledi