• $13,7783
  • €15,5779
  • 789.998
  • 1927.39
26 Haziran 2020 Cuma

Deniz'in Ayşe'si

Öncelikle bu fotoğraf bir mavi boncuk ister. Öyle güzel bir anne ve kız görüyorum ki... Ayşe hem çok güzel hem de akıllı bir genç kız. Tarzı da şimdiden oluşmuş. Giydiği o gömlek ve tulum ve saç stili ile harika görünüyor. E tabi anne faktörü de büyük etken. Anne - kız yine moda dergilerine kapak olabilecek şıklıkta.

MASKE DEĞİL AKSESUVAR

Deniz Akkaya öyle güzel maskeler tasarlamış ki “tasarım maskeler” ismiyle maske zorunlu olmasa da takılır cinsten. Çekimleri de bizzat kendisi yapınca harika görseller çıkmış ortaya. Kim Kardashian da kendi markası ile seamless kumaştan maske satışına girdi ama Deniz Akkaya bu işi sanata dökmüş. 10 parmağında 10 marifet. Güzel iş olmuş bravo ...

SARIŞIN OLMAYA HEVES EDEN BİRİ DAHA

Dünyaca ünlü model Kaia Gerber da saçını sarıya boyatan ünlüler arasına girdi. Her kadın hayatında en az bir kez o saçlarını sarıya boyamıştır. Ama keşke yapmasaymış. Kahve ton saçlarıyla güzel ve genç görüntüsü varken yazık etmiş o saçlara bu renkle. En geç bir ay sonra eski saçlarına döneceğinden eminim.

MASKEYLE GÜNEŞLENİR Mİ DEMEYİN !

Tam da ‘Yaz sezonunda sahilde de güneşlenirken maske mi takacağız?’ diyenler varsa, dünyaca ünlü şarkıcı Britney Spears ve sevgilisi Sam Asghari’ye bir baksın derim. Koronavirüsten korunmak için dünya hala tüm tedbirlere devam ediyor. Gerekirse evet maskeyle sahilde oturacağız.

NEW YORK MODA HAFTASI’NDAN MARKALAR TEK TEK ÇEKİLİYOR

14 Eylül’de başlaması planlanan New York Moda Haftası’ndan her hafta bir marka çekiliyor neredeyse. Koranavirüsten en çok etkilenen organizasyonların başında birçok şehirde düzenlenen moda haftaları oldu. Milano, Paris ve Londra moda haftaları dijital olarak yapma kararının ardından Micheal Kors da etkinliğe katılamayacağını duyurdu. Yeni normalde moda haftaları sönük geçecek bu gidişle ya da iptal olacak.

<p>Sadakatsiz dizisinde canlandırdığı Derin rolüyle 2020 ve 2021 yılında yıldızı parlayanlar arasına

İlginç tavırları geceye damga vurdu

İsrail hapishanesinden kaçan Filistinli tutuklular mahkemede darbedildi

Bir çiftçi tarafından bulundu! İçinden servet çıktı

Kedilerin en çılgın halleri