• $33,077
  • €36,1878
  • 2611.66
  • 11139.5
21 Haziran 2024 Cuma

Demet Akalın geri geldi

Biz bu Demet Akalın'ı beğendik. Kilolar gidince stilini de değiştiren Akalın hem sahnelerin yıldızı hem de tarzıyla her zaman fark yaratır, ne giyerse giysin. O markaları, markalar onu sever. Bu kostüm de o giyince oluyor.

İKİ FARKLI HADİSE

Hadise bayram sahnesinde iki farklı stiliyle göz kamaştırdı. Taşlı pullu kostüm zaten artık klasik bir Hadise stili ama ikinci siyah incilerle süslenmiş kostümü harika görünüyor. Bu iki farklı Hadise de çok hoş görünüyor.

TAM BİR PRENSES

Hande Erçel yine güzelliğiyle büyüledi. Sen hem bu renk bir elbise giy hem de bu kadar iyi görün, herkesin harcı değil. Askı çok iyi olunca asalet, şıklık hepsi bir arada... Baştan aşağı mükemmel diyebiliriz.

BAYRAMIN EN ŞIK KADINI

Ebru Yaşar, bayram sahnesinin en şık kadını diyebiliriz. Kostümün ışıltılı kumaşı sadelik ve zarafetle buluşmuş. Ve mükemmel diyebileceğimiz saç makyajıyla Ebru Yaşar bayramın en güzeli olmuş.

HER ŞEYİYLE TAMAMDIR

Yıldız Tilbe istediği kadar kötü giyinsin insanın içinden kötü demek gelmiyor. Bayram sahnesinde de yine kendine göre bir tarz seçmiş ama bizim için o her şeyiyle tamamdır.

<p>İstanbul Gayrettepe'de tadilatta olan gece kulübünde meydana gelen ve 29 kişinin yaşamını yitirme

Beşiktaş'ta 29 kişinin can verdiği yangının yeni görüntüleri ortaya çıktı

Üniversite tercihi yapacaklar dikkat! İşte en çok para kazandıran meslekler

Kıbrıs Barış Harekatı'nın az bilinen fotoğrafları! İlk kez göreceksiniz

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (18 Temmuz 2024)