• $32,5428
  • €34,9975
  • 2434.47
  • 10471.3
9 Eylül 2022 Cuma

Çeşme'de moda

Geçtiğimiz günlerde yaptığım Çeşme seyahatinde dikkatimi çeken çantalardan bahsetmek istiyorum. Çeşme'de nereye gitsem, birçok kadının, sahilde, plajda, Alaçatı ve Marina'da yanında taşıdıkları bu çantaların izini sizler için sürdüm ve bu yol beni Çeşme Marina'ya çıkardı. İzmir'in en köklü ailelerinden Tuba Bayoğlu'nun TCB Fashion mağazasını buldum. Uzun yıllar önce hobi olarak başladığı tasarımlarından sonra şimdi kendi markasını kurup hatta yurtdışında satış pazarı oluşturmuş. Özellikle çanta ve aksesuvar koleksiyonunda çok farklı bir çizgi sunuyor. Neopran kumaştan üretilen çantalar özellikle hem plaj çantası, hem de günlük şık tasarım çantalarla buluşunca çok iddialı. Her kadının gardırobunda bulunması gereken özel takı ve çantalar. Tuba Bayoğlu, sadece bununla da kalmıyor. Aynı zamanda kendi hayallerini gerçekleştiren bir kadın girişimci olarak, şimdi yoluna her kadın üretmelidir düşüncesiyle genç girişimcilere destek olmak adına birçok eğitim ve yardım kuruluşuyla birlikte çalışıyor.

KIRMIZI ETKİSİ

Gökçe Bahadır, Venedik Film Festivali için kırmızı halıda kırmızı renk tercih ederek iddiasını göz önüne sermiş. Kırmızı Züleyha Kuru imzalı elbisesi güzel oyuncuya çok yakışmış. Elbise dekoltesindeki silver detay ve koluna takılan aksesuvarı çok hoş. Doğal saçları ve abartısız makyajıyla hem şık hem sade diyebiliriz.

KIRMIZI HALI TERCİHİ

Burcu Özberk de Venedik Film Festivali'nde siyah tercih edenlerden. Amor Garibovic imzalı elbisesi Burcu'nun güzelliğini kapatmış desek yeridir. Kol ve omuz detaylı elbise öyle omuzlarını düşük göstermiş ki, elbise güzel olsa da Burcu'ya maalesef olmamış. Daha önce Emina Jahovic'in giydiği elbise belli ki uzun boylu kadınlar için daha ideal.

<p>Yer Hakkari'nin Yükseova ilçesine bağlı Kısıklı köyü.</p><p>260 haneli yaklaşık 1500 nüfuslu Kısı

Türkiye'de tek: İmece usulü kurban!

Etiyopya'da müzedeki dev kaplumbağa görenleri şaşırtıyor!

Dünya bizimkileri konuşuyor! ''Türkler mücevherine güvendi''

Milliler inanmış bir kere!