• $31,3879
  • €34,0706
  • 2100.98
  • 9097.15
8 Aralık 2023 Cuma

Beyaz inci

Özge Yağız, öyle güzel ki zaten ne giyse olurdu ama bu beyaz elbise ile tam da esmer güzeli fark yaratmış. Saçından makyajına baştan ayağa tam bir beyaz inci...

ALÜMİNYUM FOLYO DEMEK İSTEMESEK DE ÖYLE!

Pınar Deniz, bu ödül törenlerinde giyinmeyi bir türlü beceremedi yine olmamış. O silver straplez elbise mi daha kötü yoksa üzerine aldığı o tavus kuşunu andıran ceket mi daha kötü siz karar verin?

FARKLI BİR SILA

Sıla Türkoğlu, gold elbisesi için harika diyemeyiz ama kendi öyle hanım hanımcık ve sade bir güzel ki farklı aynı zamanda klas duruyor.

HAVALI BİR MELİS SEZEN

O da siyah tercih etmiş ama detaylar ile fark yaratmış. Siyah jartiyer detaylı etek elbiseyi kırmızı ayakkabılar ile vurgulamış. Çok da havalı görünüyor baştan ayağa...

SADE BİR GELİN GİBİ

Yağmur Tanrısevsin, ödül törenine kırık beyaz uzun ve taş detaylı bir elbiseyle katıldı. Ama bu haliyle sade ve abartısız bir gelin gibi olmuş. Bir duvak da olsa tam olacakmış.

GÜNEŞ GİBİ PARLADI

Banu Zorlu; bu kadar siyah giyinilen bir gecede güneş gibi parladı. Sarışın güzel geceye oyuncu ve Mercedes Benz 2024 reklamı global yüzü Mehmet Kirmen ile katıldı. Çiftin uyumu ve Banu Zorlu'nun kostüm seçimi, saçı ve makyajı harikaydı.

SERENAY İLK DEFA OLMADI

Serenay Sarıkaya ilk defa birinin yanında sönük kaldı. Çünkü Kıvanç Tatlıtuğ'un yanında siyah düz straplez bir elbiseyle eşlik etmesi büyük hata olmuş. Giy beyaz, giy kırmızı bir elbise ama o siyah uyum seni soldurmuş.

BU KADAR SİYAH FAZLA

Hafsanur Sancaktutan ve Kerem Bürsin çifti, siyah uyumu yakalamak isterken sanki matem havasında olmuşlar. Hadi Kerem tamam da, Hafsanur'un boynuna kadar siyah elbisesi çok sıradan.

<p>Denizli'deki suç örgütü operasyonunda yakalanan 21 şüpheliden 17'si tutuklandı. </p><p>İl Emniyet

Suç örgütüne yönelik operasyon: 17 kişi tutuklandı

İkinci el araba alacaklar dikkat: Bu otomobiller 50 bin TL ile 250 bin TL arası!

Sağlık çalışanları Filistin için ''sessiz yürüyüş'' yaptı

Hak mahrumiyeti cezası bulunan başkan kiraladığı yük asansöründe takımının maçını izledi