• $8,4094
  • €9,9844
  • 489.498
  • 1408.81
27 Aralık 2019 Cuma

2019'un moda karnesi

Sevcan Büyükturgay
Sevcan Büyükturgay
YAZARIN SAYFASI

Bir yılı daha bitirdiğimiz son günlerde 2019’un enlerini seçtim. Sanat dünyası moda konusunda bu yıl oldukça özenli, dikkat çekiciydi. Bakalım kimler şık, kimler rüküş?

2019’UN RÜKÜŞÜ

Meryem Üzerli’yi bu yıl sıkça kırmızı halıda gördük. Her gördüğümüzde de ya fazla transparan ya da fazla abartı elbiseler içindeydi. Ne yaşına ne de modaya uygun pek göremedik. Hürrem kostümlerinden sıkıldık her gördüğümüzde. Bu yıl daha modern bir Meryem bekliyoruz.

2019’UN EN UYUMSUZ ÇİFTİ

Zehra’nın ne kadar güzel bir genç kız olduğunu konuşmaya gerek yok. Ancak katıldığı düğünde erkek arkadaşıyla smokin takım tercihleri maalesef olmamıştı. Smokin tercihleri o kadar yanlıştı ki belki ‘best couple’ (en iyi çift) olabilirlerdi ama bu tercihle sadece uyumsuz olabildiler.

2019’UN EN GÜZEL GELİNİ

Bu yıl evlenenler arasında en güzel gelin kesinlikle Amine Gülşe’ydi. Tam bir Peri Kızı olmuştu. Bu kadar doğal, sade, şık ve zarif başka bir gelin yoktu.

2019’UN EN SAMİMİ ÇİFTİ

Yılın en samimi çifti Tarkan ve Pınar Tevetoğlu’ydu. Bir düğünde çekilen bu kareleri o kadar netti ki daha samimi bir çift göremedik. Herkesin çok yapmacık olduğu bu dünyada, gülüşlerine kadar samimiyeti herkes hissetti. O yüzden kimse şık mı rüküş mü diye bile bakamadı.

2019’UN EN STİL İSMİ

Demet Akalın’ın bu kapak fotoğraflarına hayran kalmıştım. Tüm yıl boyunca kendini hep yeniledi. Saçtan, makyaja adeta yeni bir Demet Akalın vardı. Açıkçası pop müziğin kadın starları arasında tarzıyla fark attı. Kimse diyemez ki Demet Akalın rüküştü. Aksine özenli, bakımlı, daha güzel, daha fit, 100% stil…

2019 YILININ EN CESURU

Bu sene Hadise’yi görenler gözlerine inanamadı. Show sadece Harbiye’de olmadı. Yıl boyunca verdiği tüm konserlerinde Beyonce, Rihanna kadar cesur kıyafetleri tercih etti. Rengarenk, ışıl ışıl… Tam bir Show girl’di Hadise bu yıl.

2019 YILININ RÜYA BEDENİ

Deniz Akkaya’na hayranı olmayan var mı ? Hala olmayan varsa bir Instagram sayfasına göz atsınlar derim. Sayfasında öyle güzel fotoğraflar var ki her biri tam bir moda çekiminden kareler gibi… Rüya beden oldu gerçekten, ama öyle oturduğun yerden olmuyor. Tüm yıl boyunca sporsuz bir gün geçirmedi. Sonuç işte bu...

2019 YILININ TAŞ BEBEĞİ

Seda Sayan taş bebek unvanını en hak eden güzel. Yaş aldıkça genç kızlara taş çıkartıyor. Her yıl daha da güzelleşiyor. Bu yıl hem sahnede hem de televizyonda giyim tarzıyla da çok iyi görünüyordu. 41 kere maşallah diyoruz.

<p>CHP Genel Başkanı Kemal  Kılıçdaroğlu, Türkiye'yi saran orman yangınlarına ilişkin bir basın topl

Kılıçdaroğlu yangınları çalıştayla söndürecek

Orman yangınlarında yaralanan hayvanlar tedavi ediliyor

Uluabat Gölü, yeşile büründü

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Suver, Van'da incelemelerini sürdürüyor