• $9,7437
  • €11,3723
  • 563.193
  • 1479.93
15 Kasım 2019 Cuma

150 bin TL değerinde şok davetiye

Beyonce ve Jay Z çifti; Shawn Carter Vakfı Gala Yemeği ile için düzenleyecekleri parti için hazırladıkları davetiyeyle şok etkisi yarattılar. Davetiye derken yanlış anlaşılma olmasın. Bu bildiğiniz zarf içindeki davetiyelerden farklı. Çünkü 20 bin poundluk Rolex saat hediyeli bir davetiye. Dünya starlarının partileri meşhur ama bu zamana kadar yapılmış en çok para harcanan davet olacak. Bunun üzerine çıkabilen olur mu bilinmez ama bu davet daha çok konuşulur.

RECEP İVEDİK GALA ŞIKLIĞI

Şahan Gökbakar ve eşi Selin Hanım; Recep İvedik galasında o kadar şık olmuşlardı ki yine ters köşe yaptılar. Hatta siyah smokin tercih eden Şahan Gökbakar, Selin Hanım’ın kırmızı straplez elbisesiyle olan şıklığı yanında sönük bile kalmış denilebilir.

ANA-KIZ DEĞİL ABLA KARDEŞ GİBİLER

Pınar Altuğ ve kızı Su’ya bayıldık. Pınar Altuğ yaş aldıkça daha da güzelleşti. Kızı Su ile o kadar şirin ve güzel olmuşlar ki, adeta ana-kız değil, abla kardeş gibiler. Bizde bir Maşallah diyelim…

İMAJ MAĞDURU “ EDİS”

Edis’e bu imajı nasıl kabul ettirdiler bilmiyoruz ama bir an önce keşke eski haline geri dönse. O yakışıklı genç çocuğu bambaşka biri hale döndürmüşler. Hatta birçok insan Justin Bieber’e benzeterek eleştirdi bile. Edis; umarız bu kısa süreli bir imaj çalışmasıdır.

ALEYNA BİLDİĞİMİZ ALEYNA

Yine bildiğimiz eşofmanları çekmiş üzerine… O devasa çerçeveli gözlükleri takmış, saçları kıvırcık yapmış, yine sıfır makyaj, ısrarla doğal olduğunu iddia ettiği dolgun dudaklarına mat ruj sürüp çıkmış. Aleyna bildiğimiz Aleyna yani. Düğünde gördüğümüz o şık – güzel kız bir daha ki düğüne kadar bu şekilde devam eder.

KIŞIN EN CESUR RENGİ BEYAZ

Beyaz geçmişten bugüne yaz rengidir hepimiz için. Ama bu sene de moda bu kuralları değiştirdi ve beyaz kış renklerinin arasında yerini aldı. Kışın beyaz giyilmez tanımı artık tarihe karıştı. Beyaz montlar, kabanlar, yağmura çamura rağmen stil sahiplerinin favorisi oldu. Beyaz jean ve triko kazaklar sokak modasına ayrı bir şıklık getirdi. Beyaz pantolon ve ceket takımlar kesinlikle en şık davetlerde bile dikkat çeken en güzel kombinlerden oldu. Yani beyaz artık sadece yazın değil kış aylarının da en favori rengidir.

<p class='MsoNormal'>Fatih'te arıza yapan İETT otobüsü, vatandaşlar tarafından  yaklaşık 300 metre i

İETT otobüsü arızalanınca 300 metre itildi

Galatasaray'ın Nef Stadı'ndaki taraftara açık antrenmanından fotoğraflar

Nesli tehlike altındaki şah kartal, Ankara'da tüfekle vuruldu

Tavşanlı Höyük'te bölgenin 'endüstrileşmiş ticaret merkezi' olduğuna dair bulgulara ulaşıldı