• $9,262
  • €10,7921
  • 526.391
  • 1409.56
4 Ekim 2013 Cuma

Yazık oldu

Trabzonspor Avrupa’da bir başka oynuyor. Ligdeki hiçbir mücadeleye böyle başlamadı Bordo-Mavili ekip. Uefa Avrupa Ligi’nde oynadığı tüm maçlarda hep yüksek tempoda başladı maçlara Trabzonspor. Ama ilk defa skor olarak geri bildirimi bu kadar çabuk aldı. Adrian ve Yusuf Erdoğan en öne çıkan isimlerdi. Buradan Yusuf’a seslenmek istiyorum: “Ne olur Yusuf seni kaybetmeyelim!..” Hangi kanatta oynarsa oynasın çok etkili. Ama solda daha iyi performans gösteriyor. Golde de inanılmaz doğru koşu yaptı ve topu ağlara gönderdi. Adrian oynadı, oynattı, attı ve attırdı. Dikkat ederseniz Henrique sayesinde Adrian çok rahatladı. 
Topsuz oyunlarda muhteşemdi Henrique. Ve bu sayede Adrian’ın da işini kolaylaştırdı. Adrian bu şekilde serbest oynayınca Trabzonspor’a daha faydalı oluyor. Mükemmel bir gol attı. Henrique’nin de golündeki kontrolü ve vuruşu muazzamdı. 
Bu sezon Avrupa’daki 9. golünü attı. Yeni transfer sanki. İsmini Bordo-Mavili ekibin tarihine yazdırmaya devam ediyor. Bosingwa tutuktu. Çok aksadı kanadında. Lulic ve Anderson ile de Lazio o kanadı oldukça zorladı. Malouda hiç gözükmedi yalnız bunu da belirtmek gerek.

Bu kadar kolay demoralize olunmaz

İlk yarıdaki Trabzonspor 2. yarıda yoktu belki ama net gol pozisyonlarını da yakaladı Bordo-Mavililer. 80. dakikaya kadar durum oyununu iyi sürdürdü aslında Trabzonspor ama Onur’un hatasında yediği golle  bir anda dağıldı. Kaçan gollerin önemi de ortaya çıktı böylelikle. Farkı artırabilecekken kaçan pozisyonlara yazık. İki ayrı yarı izledik. 
İlk yarıdaki Trabzonspor her zaman iş yapar. Ama maçtan kopma ve düşme noktasında Mustafa Hoca’nın önlem  alması gerek. Bir takım bu kadar kolay demoralize olmamalı. Biten bir şey yok.  
Sadece çok büyük bir avantajı kaybetti Bordo-Mavili ekip. Ama hâlâ son 8 Avrupa maçında 6 galibiyet 2 beraberlik aldığını da unutmamak gerek. Yine de yazık oldu denilecek bir mücadele izledik.

<p>Sosyal medyada viral olmuş haftanın en eğlenceli videolarını 'GÖRMELİSİN'!</p>

Saklambaç Ustası Bu Tarla Faresini 'Görmelisin'

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi

Sel felaketinin çevre sorunlarına da yol açan izleri 3 aydır silinemedi

Cevizi 1 gece suda bekletip içerseniz... Faydasını bir bilseniz