• $8,4396
  • €10,0747
  • 492.239
  • 1392.91
25 Ağustos 2013 Pazar

Yanal istese de olmaz

F.Bahçe'de çoşku yok. Moral bozuk.Form istenilen düzeyde değil vs.. Aynı zamanda F.Bahçe'nin hangi oyun sistemiyle oynayıp ne yapmak istediği konusunda ortaya çıkan bir seneryo yok. Her maç farklı 11 olunca ritm bozukluğu normal. Güç ve tempo olmuyor doğal olarak. Caner Erkin antrenmanda bile sol bek oynamıyor. Bu maç sol bekte. Gökhan hazır değil güçsüz. Bu yüzden de sakatlanıp çıkmak zorunda kaldı. Erkan Zengin'in karşısında Selçuk Şahin var ön liberoda. Sow yok. Ciddi bir uyumsuzluk oluştu bu nedenle. Temelde F.Bahçe'nin oynamaya çalıştığı futbolu sergilemeye gücü de yok. Hücum hattında çoğalamıyor. Ön tarafta oynayan Emenike ve Webo hücum hattına girdiklerinde gereken desteği alamadı. Önde çoğalamadılar geriye dönüşler de sıkıntılı. 

2.yarı 4-4-2'den 4-2-3-1'e dönünce sarı lacivertli takım önde daha fazla göründü. Fazla kişiyle çoğalmaya başladı ilk yarıya oranla. Ve gol iştahı arttı. Yanal'ın tek değiştirmediği isim Kuyt diğer futbolculara oranla daha çok pozisyon aldı ve gol için uğraştı. Sonunda da golünü attı William Wallace misali. Mert de penaltı kurtarma geleneğini sürdürdü. Ayrıca En iyisiydi takımın. Tebrikler! 

Nasıl Düzelir F.Bahçe? Bir kere Ersun Yanal'ın ne oynamak istediğine ve kimlerle oynayacağına bir an önce karar vermesi lazım. Bazı futbolcuların camianın içindeki gücüne rağmen bunu bir şekilde yapmalı. Doğru tercihlerde bulunması şart. En az 7-8 futbolcunun yani  kemik kadronun belirlenmesi lazım. Şu an böyle bir şey yok ortada. İki sol bek var Hasan Ali milli takımın sol  beki Kadlec yeni transfer. Caner bekte oynuyor mesela. Tabi aslında Ersun Yanal'mı yaptı  bu transferleri?  Transferler  yapılırken Ersun Hocanın oynatmak istediği futbol mu baz alındı? Bu da sorgulanmalı. Ama şöyle bir gerçek var! Yanal'ın istediği oyun bu kadroyla olmaz. Aslında oyuncular istese olur da bu kafayla olmaz. 

<p>Manavgat'ta yardım götüren 4 esnaf alevlerin arasında kaldı. Ölümden son anda kurtulan 4 arkadaşı

Manavgat'ta 4 esnaf alevlerin ortasında kaldı

Fransa'da 400 evsiz Vosges Meydanı'nda çadır kurdu

Nizip sabunu yurt içi ve dışından yoğun ilgi görüyor

Milas'taki yangında zarar gören 80 hektarlık ormanlık alan havadan görüntülendi