• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
7 Ekim 2013 Pazartesi

Wesley Sneijder olmasa da olur

Eksik çoktu ve Mancini’nin ilk lig maçıydı. Tamam bunu da göz önüne alalım da ortada fol da yumurta da yoktu G.Saray için. Selçuk ve Melo olmadan Sarı-Kırmızılı ekibin kaleye gitme şansı azalıyor. Bu ikili yokken sadece mantıklı oynamakta yetmez. Mücadele etmeniz şart. Ama G.Saray varlık gösteremedi. Bruma neden 11’de yoktu? Anlayamadım. 2. yarı girmesiyle hareket getirdi. Organize atak yapamadı ilk yarı Sarı-Kırmızılılar. Sorumluluk alan bir tane futbolcu yoktu. Sneijder ne zaman oynayacak sorusunun cevabı; kesinlikle hiçbir zaman! O kadar eksik var göster işte kendini. 10 numarasın sen fark yaratman gerekiyor. Evet sen fark yaratıyorsun aslında ama hiçbir şey yapmadığın için farklısın. Artık kredisi falan kalmadı. Toparlanacağı da yok. 10 numarayı taşıyamıyor. Sezon başı patlama yapması bekleniyordu geçen sezondan da kötü şimdi. 

Hakan Balta’nın kanadını kırdı Akhisar’lılar. Burak’ın desteğe gelmesi lazımdı görünmedi o da. Emrah da çok akıllıca oynadı o kanatta. O kadar kötüydü ki G.Saray. Tamam Mancini tanımıyor takımı ve ligi ama Tugay Kerimoğlu neden orada o zaman? İç sahada 7 maçlık galibiyet serisi olan takımla oynandığını ve özellikle Niasse’ye dikkat edilmesi gerektiğini bilmiyor mu? Yenilen ilk gol komedi. Resmen uyudu savunma. 2. golde aynı. Stoperler ofsayttan çıkıyor ama beklere bakmadan. 
Takım sadece Drogba’ya endeksli... Drogba atarsa devam, atamazsa tamam. Adam her maçta gol atacak diye bir şey var mı? Her maç G.Saray’ı tek başına nasıl sırtlasın!!  Bu haftayı da boş geçmedi yine helal olsun! Akhisar’ı tebrik etmek lazım. 3 sezondur iskeleti ve hocası aynı. Bilal’e de ayrı parantez açalım çok etkiliydi. Sonuç olarak Melo ve Selçuk G.Saray’ın olmazsa olmazları. Sneijder ise olmasa da olur...

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Kültür ve  Turizm Bakanlığınca tarihi,  kültürel, mimari, ekonom

Beyoğlu dünya sahnesine çıkıyor

Kütahyalı marangoz ahşaptan susuz ceviz soyma makinesi icat etti

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (22 Ekim 2021)

Eren-13 operasyonları kapsamında 4 terörist etkisiz hale getirildi