• $13,4418
  • €15,3186
  • 769.743
  • 1857.4
23 Eylül 2013 Pazartesi

Sözün bittiği yerdeyiz...

Olimpiyat Stadı’nda maç öncesi öyle bir atmosfer vardı ki böyle bir destekle oynamak Beşiktaş için mücadeleye 1-0 önde başlamak demekti! G.Saray Devler Ligi’nde aldığı farklı R.Madrid maçı sonrası derbiye daha istekli başlayıp dengelemeye çalıştı bu durumu! Ritim yüksekti. Fernandes karşı karşıya pozisyonu kaçırdı ama bu bitiş değil başlangıçtı Siyah-Beyazlılar için! Topa baskıyı nakış gibi uygulayan Beşiktaş Almeida ile golü buldu.  Göstere göstere geldi gol! Derslik bir ataktı adeta! Son 14 sezonda en çok gol attığı ilk 4 haftaya ulaşan Siyah-Beyazlı ekibin dönüşü muhteşemdi bu sezon! Sabri ve Dany’nin kademe hatası da derslik ayrıca. G.Saray, Beşiktaş’ın tempolu oyununu kırmaya çalıştı. Drogba’ya uzun topla oynama ısrarı Escude ve Sivok engeline takıldı. Beşiktaş’ta ilk yarıda en kilit isim Atiba’ydı. Veli’nin hatalarını örtmeye çalıştı ve takımına ruh verdi! Kademeler, paslar, yaptığı her iş olumluydu. Geçen haftaya göre Beşiktaş daha iyi değildi ilk yarı ama G.Saray’a oranla iyiydi. 
Fatih Terim, Bruma hamlesi ile daha üretken olma düşüncesi içindeydi. Teşhis tuttu Bruma ile ve G.Saray etkili olmaya başladı. Mukemmel bir asist yapan Serdar bu kez resmen yaktı takımını. Eboue’nin ruhu girmişti içine sanki. Bruma da ‘al at’ dedi Drogba’ya. Ardından yine bireysel hata sahnedeydi Olimpiyat Stadı’nda. Bu kez etkisiz bir oyun sergileyen Veli’deydi sıra! Drogba yine affetmedi. G.Saray 2. yarıda aldı üstünlüğü eline. Değişiklikler bu kez yerindeydi Fatih Terim ve Sarı-Kırmızılı ekip için.  
Sonrasında da sahanın içi karıştı! Gördük ki 76 bin taraftarın izledigi bir maçta güvenlik yeterli değildi. Hiç iyi olmadı Beşiktaş için hiç! Bu olayların faturasını yine Beşiktaş ödeyecek çünkü. İlk 4 hafta sonunda şiir gibi oynayan Beşiktaş yoktu sahada evet ama bu yaşananlar çok zarar verecek Siyah-Beyazlı ekibe. Ne söylesek boş! Sözün bittiği yerdeyiz...

<p class='MsoNormal'>Peki, Başkan Erdoğan grup konuşmasında hangi mesajları  verdi? Asgari ücretin n

Başkan Erdoğan açıkladı: Asgari ücrette tarihi zam

Harran Sarayı'nın 9 asırlık salonu gün yüzüne çıkarıldı

2. el dükkanından aldı servet sahibi oldu

Kolanın daha önce duymadığınız 8 farklı kullanım alanı