• $13,4411
  • €15,3104
  • 795.995
  • 2042.08
30 Eylül 2012 Pazar

Perşembenin Gelişi...

Galatasaray'ın kaybettiği haftada Samandırada taraftarlarla  birlik beraberlik görüntüsü veren Fenerbahçe Monchengladbach mücadelesi öncesi yine bekleneni veremedi.

Sezon öncesi hazırlık maçı tadında olan ilk yarı uyku sorunu yaşayanlar için birebirdi. Topu önde tutamayan  Fenerbahçe kazanamama ve gol yeme endişesiyle doğru düzgün top çıkaramadı. Tedbirli oynamak golü düşünmenin önüne geçince tatsız tuzsuz bir 45 dakika izlemek zorunda kaldık.

Aykut Kocaman 2. Yarı basında Alex ve Stoch'u n yerlerine Kuyt ve Caner'i alarak müdahale etti oyuna ama durum daha da kötüleşti. Risk aldı ve kaybetti. Kasımpaşa'nın hazır bir senaryosu yok bireysel ve spontone oynuyorlar. Hızlı ataklarla etkili oldular ve goller geldi. Kasimpasa'nin gollerinde gizli özne olan  Adem Büyük'ü de tebrik etmek lazım.

Saha vizyonu yuksek bir oyuncu.

Sarı lacivertli ekip pas ağırlıklı futbol oynuyor ama stoperlerın oyuna soktuğu ılk topların büyük cogunlugu hatalıydı. Kimi alırsanız alın oyuncular takımları değil takımlar oyuncuları oynatır bu da bir gerçek.

Fenerbahçe bu yıl en büyük hatalarından birini yine yaptı. Özellikle merkezdeki geniş alanları kapatamadılar. İlk yarı sarı lacivertli ekibi yoran Kasımpaşa 2. Yarı da savunmada agresif hücumda da hızlı olup sonuca gitti. Kasımpaşa'yı tebrik ediyorum.

Perşembenin gelişi Çarşambadan bellidir. Fenerbahçe'nin kazanamayacağı belliydi. Umarım Perşembe Günü bu atasözü yine gerçek olmaz...

<p>Ezgi Aşık <span style='font-size: 1.6rem;'>soruyor, İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr.

Rusya-Ukrayna gerginliği nereye evrilir?

Cam parçalarından evlilik teklifi! Herkes onu konuşuyor

Bu deliğin altında bakın ne var! Gözlerinize inanamayacaksınız

Sarımsağı böyle tüketenler dikkat! Bu hatayı sakın yapmayın