• $17,9393
  • €18,2548
  • 1023.28
  • 2913.3
8 Kasım 2012 Perşembe

F.Bahçe için milat maçı

Portekiz ve Brezilyalı oyuncuların ağırlıkta olduğu AEL'i zorlanmasına rağmen deplasmanda yendi F.Bahçe. O maçta gördük ki rakip takım orta alanda bekleyen, defanstan oyuna başlayan, topu yere indiren ve çok iyi pas yapan bir ekip.
Sarı-Lacivertliler'in orta sahada kaptığı toplarla derinlemesine oynayarak pozisyon bulması gerekiyor anlayacağınız. AEL'in önde oyun kurmasına izin vermemek lazım. 2. bölge bitimine kadar bekleyip, daha sonra yapılacak presle topu kapıp hücuma çıkmalılar. Güney Kıbrıs'taki mücadelede rakip futbolcuların merkeze inmelerine engel olamadı F.Bahçe ve 4-5 net pozisyon verdi. Bu kez topla çıkmalarını engellemek ve agresif savunma yapmak şart.
Solda Stoch, sağda oynarsa Kuyt kaleye dikine doğru giderek kesinlikle çizgiye inmeden savunmanın arkasına koşular yapmalı. Tabi Baroni'nin de ortadan bu ikiliyi desteklemesi lazım.
PAZARA KAR YAĞABİLİR
Duran toplarda da sıkıntı yaşıyor F.Bahçe. Yobo'nun katılımıyla bunun azalmasını umuyorum. Medical Park Antalyasapor maçında Diarra'nın golleri yerleşik defansın rakibi nasıl kaçırdığını belgeliyor. Duran toplarda rakibe devamlı kafa vurdurmak kesinlikle kabul edilemez bir durum. Derin uykudan uyanmalı oyuncular.
Sarı-Lacivertliler'in futbolu çok eleştiriliyor son haftalarda. Öncelikle bu mücadeleye iyi konsantre olmaları gerekiyor. Çünkü çok kırılgan bir takım F.Bahçe. Taraftarların tepkisi de buna yön verecektir. Olumsuz tepkilerle daha da kırılabilir Sarı-Lacivertli ekip. Sıkıntılı sürecin sona ermesi için önemli bir fırsat Limassol maçı.
Bir başka deyişle bir milat maçı!!! F.Bahçe kazanırsa hem gruptan çıkmayı garantileyecek hem de moral ve güçle lige dönecek. Aksi halde bu maçın ateşiyle yanacak olan kazan Orduspor karşılaşmasında kaynamaya başlayacaktır. Veya havayı kollayan adam misali bu maçta yağmur başlarsa pazar günü kar yağabilir....

<p>Mükemmel Eşleşme dizisi, TRT1'in yaz sezonunda yayınlanan iddialı işlerinden birisi. Dizinin ana

Mükemmel Eşleşme'nin Fadime'si Ayşegül Günay: 'Karadenizli kadınların damarlarında dominantlık vardır'

Sular çekilince ortaya çıktı! Bölge sit alanı ilan edilebilir

Lise öğrencileri yaptıkları dronla TEKNOFEST'te yarışacak

TEM'in ortasına çıktı kazaya neden oldu! Korku dolu anlar