• $9,2926
  • €10,838
  • 534.008
  • 1432.92
24 Ekim 2013 Perşembe

Değerli Galibiyet

Juventus beraberliği G.Saray’ı zorlu gözüken gruptan çıkma yolunda daha da cesaretlendirdi. Kopenhag karşısında o kadar istekliydi ki Sarı kırmızılı takım, bu da skora yansıdı. Kopenhag’a karşı defans hattını neredeyse orta sahaya kuran G.Saray ablukaya aldı rakibini. Görünen köy kılavuz istemez misali golü de erken buldu. Avrupa kupalarında daha motive oluyor futbolcular. Koşmayan Burak bile devamlı pres yaptı mesela. Top kontrolü konusunda sıkıntılı olsa da golü çok aradı. Melo da Brezilya Milli takımda tekrar yer alma hayaliyle daha da hırslıydı. 1 puan alırsak iyidir mantığıyla gelmişler. Ancak hayal aleminde kalmak demekti böyle oynayan G.Saray karşısında sahadan 1 puanla ayrılmak. Sadece maçtan kopunca son dakikalarda sarı kırmızılılar golü kalesinde gördü. 

SNEİJDER'IN İLACI MANCİNİ'YMİŞ

Sneijder’in ilacı Mancini’ymiş resmen! Selçuk’un rolünü üstlenince skora katkısı arttı Hollandalı’nın. 4-2-3-1’in hücumdaki kilidi kanatlar. Kanatları etkili kullandığınızda goller geliyor. Üstüne önde baskıyı boğucu yapınca nefes alamadı Kopenhag. İlk golde asist de gol de muazzamdı. Sarı kırmızılı takım her türlü organizasyonu istediği gibi yaparak farka koştu. Drogba’nın G.Saray için “Bulunmaz Hint kumaşı” olduğunu da belirtmek lazım. Katkısı olmayan maç yok. Sadece performans değil karakteriyle de alkışlık. Burak golleri kaçırınca yanına gidip motive etmesi süper hareket. Devler Ligi’ndeki 42. golünü atarak Del Piero’yu da yakaladı. Ilk yarıdaki goller yetti ve gruptan çıkma yolunda önemli ve değerli bir galibiyet alındı. Rövanşta da aynı tarifeyi uygulamak şart. 
Danimarka ile ilgili bir durum olunca aklıma hep tek bir şey geliyor. O da hakaret dolu karikatürleri. Bu maçtan sonra da G.Saray’ın Temsilcileri Kopenhag’ı nasıl perişan etiğini çizerler artık!! Hatta yarışma da düzenlesinler!!!

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Üsküdar'da istinat duvarı çöktü,  faciadan dönüldü. O anlar kame

Üsküdar'da istinat duvarı çöktü

Dev platform ''1915 Çanakkale Köprüsü''nün altından geçiriliyor

''Boncuklu Tarla''da 12 bin yıllık olduğu tahmin edilen tapınak bulundu

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (21 Ekim 2021)