• $16,1085
  • €17,332
  • 966.725
  • 2375
3 Aralık 2012 Pazartesi

Cristian Kanseroni!

Kayserispor karşısında ilk yarıda önde basan bir Fenerbahçe vardı sahada. Bu baskı Mehmet Topal'ın transfer olduğundan beri en iyi futbolunu oynamasını sağladı. Zamanında hamleleri ile Mehmet Topal görevini başarıyla yerine getirdi. Tabi bunda Meireles'in etkisi de büyüktü. Meireles basarken Topal kesti!

Alex sonrası Baroni tercihi zorunlu gibi gözükse de son haftalardaki başarılı performansıyla Sezer Öztürk'ü aradı gözler ilk 11'de! Baroni ağır kalıyor ve yaratıcılıktan oldukça noksan bunu kabul etmek lazım!

ALEX OLMA ÇABASINDA

2. yarı başında Baroni “ben de yetenekliyim” der misali önemli bir pozisyon yakaladı ama değerlendiremedi. Alex olma çabasında hala. Baroni gibi oynasa daha yararlı olacak. Top çıkarırken ve ceza sahası dışından şut çekerken bu bariz anlaşılıyor!

Meireles'in sakatlanıp oyundan çıkmasının ardından Sezer sahaya girdi ama yararlı olamadı ve orta saha direnci daha da çöktü Fenerbahçe'de! Çünkü Sezer, Meireles'in yerinde oynadı! Sahada Sezer ve Baroni varken Sezer’den defansif çaba beklemek hata oldu! Baroni geriye dönmeli onun yerinde de Sezer olmalıydı!

Kayserispor ise alanı iyi daralttı. Cleyton ve Mouche ile ofansif animasyonu sağlayan sarı kırmızılı ekip 2. yarıda daha kontrollüydü.

Sonuç olarak zevkli bir maç izledik. Fenerbahçeli taraftarlar skora ve deplasmanda olunmasına rağmen oyun anlamında sergilenen çabadan dolayı takımlarından memnun olabilirler

<p>Ezgi Aşık <span style='font-size: 1.6rem;'>soruyor, Doç. Dr. M</span>ehmet Yalçın Yılmaz <span st

İsveç, Stokholm Sendromu'ndan kurtulabilir mi?

Vahşi doğanın en acımasız canlıları! İşte korkutucu özellikleri

NASA tarih verdi! Dünya'ya doğru hızla yaklaşıyor

Sadece ormandaki malzemeleri kullanarak yaptı! Her anını kaydetti