• $18,1046
  • €18,2217
  • 1016.74
  • 3020.2
19 Aralık 2013 Perşembe

Bruma renk getirdi

Türkiye Kupası'nda bir önceki turda 3 önemli takımın elenmesinden sonra Kupanın en büyük dikkat noktası şüphesiz G.Saray. Rotasyon adına en iyi hazırlık turnuvası da bu kupa sarı kırmızılılar için. Mancini'de bunun farkında. İş bitirici oyuncularun çoğu yoktu ortada. Transfer döneminde gitmesi muhtemel isimler kendini gösterme çabasındaydı. G.Saray orta alanı kalabalık tutarak maça başladı. Rakibine göre de üstündü. Kanatlardan taşınan toplarla gol aradı. Bazı futbolcular istekli ve arzuluydu Amrabat gibi. Buna rağmen ilk yarıda sahada pozitif bir futbol olduğunu söylemek zor. Bu araca hırslı da olsa Amrabat'ın gitmesi gerektiği ortada.
Ayrıca Balıkesirspor Trabzonspor'u elemesine rağmen sahasında gösterdiği performansla deplasmandaki arasında çok fark var. Hakem daha çok öne çıktı ilk yarıda. Balıkesirspor'un ofsaytla kesilen pozisyonu ve G.Saray'a verilen penaltı kararı garipti. Lig,Kupa farketmiyor. Hakemler vasatın altında bu sezon. Genel anlamda ilk yarıda G.Saray'ın dizilişi kendi içinde zaman zaman değişse de 4-1-4-1 şeklindeydi. Ayrıca Bruma kanattan ziyade orta sahadan dikine giden oyuncu görüntüsündeydi sarı kırmızılı ekipte.
2. Yarıda da oyun anlamında üstün olan yine G.Saray'dı. Portekizli genç yetenek Bruma renk getirdi maça. Kupa maçları herkesten çok ona yarıyabilir deneyim açısından. Taşıdığı toplar,pasları,ortaları ve mücadelesi ile öne çıktı. Bruma'nın sıfıra inip penaltı noktasına kestiği pasta da Umut golü atarak işi bitirdi. Direnci düşen Balıkesir kalesinde pozisyon vermeyi sürdürdü. Ve sonrasında Riera'nın güzel golünü izledik.Maçta da en etkili isimlerdendi. Bruma'nın özellikle 2. Yarıdaki performansını golle süslemesi de iyi oldu onun adına. Sonuçta G.Saray rahat kazandı. Amrabat en zayıf halka Bruma ise renkti sarı kırmızılı takım için. Her ne kadar garip bir penaltıyla öne geçse de 2. Yarıda ki oyunuyla galibiyeti haketti G.Saray.

<p>Agr Tur seyahat acentesi ve HIS Travel ortaklığı, özel taleplere göre şekillenen kişiye özel seya

QUALITA ile turizme yeni bir soluk geliyor

Tarihi Haydarpaşa Garı'nın restorasyonunda sona gelindi! Garın son hali görüntülendi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Zelenskiy ile bir araya geldi! işte görüşmeden kareler

Çağla Şıkel ile çocukları alışveriş turunda... Böyle poz verdi