• $13,7475
  • €15,5981
  • 789.217
  • 2037.25
17 Nisan 2014 Perşembe

Başrolde Sneijder Var

Ilk yarıda bırakın takım savunmasını yapmayı uygulamayı bile beceremeyen bir G.Saray vardı sahada. Tamam mutlak kazanması gerekiyordu G.Saray'ın. Risk alması da gayet normaldi. Ama bu kadar da risk alınmaz. Düz mantık düşünün. Bursaspor kanat oyuncuları çok formda. Ilerideki Fernandao'nun boş geçtiği hafta yok. Bu şartlarda alınacak riskin de bir sınırı olmak zorundaydı. Melo ortada yok,Selçuk hala kötü,Burak ne yapıyor belli değil. Sağ kanatta arkalı önlü Sabri ve Veysel oynadı, üretkenlik sıfır. Takım savunması olmayınca üstüne orta alandaki isimler de merkez ve kanatlardan taşınması gereken topları taşıyamayınca fiş erken çekildi. Defans ve forvet hattı arası istasyon yoktu G.Saray'da. Üretkenlik adına bir şeyler yapmaya çalışan sadece Sneijder'di. Ve Sneijder'in ilk yarının sonlarında attığı gol maçı yeniden başlattı. Ya Bursaspor panik yaşayıp geriye yaslanacaktı. Ya da gol yememiş gibi devam edecekti.

2. Yarının başlarında penaltı kazanınca sarı kırmızılı takım bütün senaryolar değişti. İstanbul'daki ilk maça döndü herşey. Ama bu kez avantaj G.Saray'a geçti. Beraberliği yakalamanın moraliyle de 3. Gole ulaştı G.Saray. Sonrasında da nereden nereye dediğimiz bir skor ortaya çıktı.

G.Saray'ın kazanmasında şüphesiz başrolde Sneijder var. Ama Sabri'yi de unutmamak lazım. Ilk yarıda vasatın altında oynayan Sabri 2.yarıda kanat değiştirdi devamlı. Ve istekli oyunuyla katlı sağladı takımına. Sneijder gerçek bir profesyonel olduğunu herkese gösterdi. Hem takım arkadaşlarının kırmızı kart görmelerini engellemeye çalıştı hem de etkili oyunuyla galibiyeti getirdi. Tam bir lider gibiydi sahada Bursaspor da ise İrfan Buz takımı golleri yedikçe müdahale edemedi ve buz kesti adeta. Hamle yapamadı. Bu da tecrübe ile alakalı zaten. İlker Meral'ın ilk verdiği penaltı gri bir pozisyondu. Penaltıdan sonra da kontrolü kaybetti maçın hakemi. Bursaspor taraftarları da ilginçti. Maç 2-0 iken yeri göğü inlettiler. Takım yenik duruma düşünce Yönetim Istifa diye bağırdılar. G.Saray için en üzücü nokta taraftarlarının olmamasıydı. Bilet fiyatlarının 800 TL olması nedeniyle böyle bir maçın zevkinden mahrum kaldılar. Bu duruma da bir standart gelmesi şart.

<p class='MsoNormal'>Eda Cabul sordu, Hukukçu Cüneyd  Altıparmak cevapladı.</p>

FİYATLAR NEDEN ARTIYOR?

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (09 Aralık 2021)

Ukrayna - Rusya sınırında endişelendiren görüntü!

Hangi araç sahibi ne kadar ödeyecek? 2022 yılı MTV oranı belli oldu