• $13,5787
  • €15,3012
  • 792.351
  • 1951.17
27 Şubat 2012 Pazartesi

Bundan iyisi Şam'da kayısı

Müthiş bir seyirci, olağanüstü gösteri, özlediğimiz pırıl pırıl bir zemin, müthiş bir mücadele ve 5 gol... Herhalde bir derbi için bundan iyisi canlığı..!
İki kez öne geçen bir G.Saray.. İki kez geriden gelen Beşiktaş. Ve finişte bulunan golle kazanan G.Saray.. İki takımı da bu tempo, oyun ve güzel futboldan dolayı kutlamak gerekir.
Sonuçta gidip gelen bir maç var. Beşiktaş'ı kaybetse de çok fazla eleştiremeyiz. Sonuna kadar oyuna asıldılar ama uzatmada yenilen golü çıkartmaları artık zordu..
Baktığınızda iki asistin ikisi Selçuk'tan, çok top kaybetmesine rağmen oyuna ağırlık koyan Engin, yine çalışkan bir Melo.. G.Saray orta sahada etkiliydi.
Normal bir oyun oynasa da G.Saray'ın bir özelliği var. O da oyunu çevirmesini daima biliyor. Yenilgiden, beraberlikten geri dönebiliyor.
NEFES KESEN BİR LİG
Son dakika kader anı oldu.. Almeida iki adımdan kaleye vuramadı. Dönen top Beşiktaş kalesinde gol oldu. Elmander'in golü adeta G.Saray'ı zirvede yalnız bıraktı.
Quresma'nın şov adamlığını eleştiriyoruz ancak büyük maçlarda seyirci için ideal bir oyuncu... Oyuna katkısı da inkar edilemez.
G.Saray'da Semih Kaya her gün üstüne koyarak ilerleyen bir oyuncu. Dün çok kritik bir hata yaptı. Ama Fatih Terim, onu kaybetmeyecektir, destek olacaktır. Türk futbolunun Semihlere çok ihtiyacı var.
Beşiktaş adına değerlendirme yaptığımızda İsmail'in uzun sakatlık sonrası oynaması belki de hataydı.. Erken gol yenmesine neden oldu. 
Yorgunluktan çok fazla şikayet edildi. Ancak takımlarımızın bu ligin temposuna artık alışması lazım. Çok fazla takılı kalmamak lazım.
Olağanüstü bir lig sezonu yaşıyoruz. G.Saray avantajlı. Ama makası daraltma adına F.Bahçe'nin kendi evinde oynayacağı bir G.Saray derbisi var. Ancak zevkli bir Play-Off izleyeceğimiz kesin.

<p> </p>

İlçe belediyelerine tuz yerine kum mu verildi?

Çay tiryakilerine kötü haber! Öyle bir zararı var ki...

Bizi böyle kandırıyorlarmış! Tüm hileleri ortaya çıktı

Çıngıraklı yılanın kuyruğunda bakın ne var!