• $13,5195
  • €15,3443
  • 799.262
  • 1910.29
8 Kasım 2020 Pazar

Fitnenin ateşi ve ateş karıncası

Türkiyem benim: Ulviyet sahiplerinin gözlerini ve gönlünü aydınlatan, art niyetlilerin ise salyalarını akıtan muazzez vatanım.

Bilerek ve isteyerek toplumun sinir uçlarına dokunmak suretiyle, milletimizin kalbine, nefret ve fitne sokmaya yeltenen odaklar her dönem olmuştur ve olmaya da devam edeceklerdir!

Ruhunu ve bedenini milletimizin düşmanlarına satmış bu odaklar, özellikle içeride ve dışarıda pek çok cephede savaş halinde olduğumuz dönemlerde dişlerini daha bir bileğilerler. En büyük hedefleriyse milli birliğimizi bozmak için kargaşa çıkarmaktır.

Bu odaklar bazen “Muhafazakâr” kılığında, bazen “Kemalist” bazen “Liberal” bazen “Milliyetçi” bazen de dindar görünümlü ve aynı zamanda haçlıların sözcülüğünü yaparken görebilirsiniz.

Fitne ateşini yakarak milletimizin kanını içmek için sürekli bir aksiyon halinde olan Batı’nın ve batılın bu gayr-ı meşru zihin artıklarının son zamanlarda en çok yuvalandıkları yer ise sosyal medya siteleridir.

Mesela bunları İzmir depreminin ardından kendisine muhafazakâr imajı veren bir kadın suretinde ağzına Allah’ı alarak İzmirlilere hakaret ihtiva eden tweetler atmasından ve bunu gündem yapıp muhafazakarlara hakaret kuyruğuna giren suç ortaklarının paylaşımlarından tanırsınız. Başka zaman aynı kişilerle farklı kılıklarda milletin değerlerine, değerlilerine hakaret ederken karşılaşabilirsiniz. Kılık ve kıyafetleri üstlendikleri ve onlara biçilen rolleri adedince çeşitlilik arz eden, ipleri dış mihrakların elinde şer kuklalarıdır bunlar!

Bunların ahvali şuna benzer:

100 tane kırmızı ateş karıncası ile 100 tane siyah karıncayı bir kavanozun içine koymuşlar. İlk başta hiçbir şey olmamış.

Daha sonra kavanozu şiddetli bir şekilde sallayıp tekrar yerine koymuşlar.

Kavanozun içinde bir anda karıncalar birbirlerini öldürmek için savaşa tutuşmuş ve adeta bir kaos ortamı oluşmuş.

Kırmızı karıncalar kaosu çıkaranın siyah karıncalar olduğunu düşünürken siyah karıncalar ise bu kaosun nedeni olarak kırmızı karıncaları görmüştür.

Oysa kaosun asıl nedeni kavanozu sallayan ellerdir; sebep içeride değil, dışarıdadır. Huzur içinde yaşayabilen üstün meziyet sahibi büyük milletler, eğer ki üzerlerinde oynanan oyunları, “kavanozu sallayan elleri” sezemez ise; suçu kardeşinde bulup cezayı da yine kardeşine dolayısıyla kendisine kesecektir!

O nedenle günümüzde milletimizi kin ve nefrete sürükleyecek, fitne ateşini yakabilecek kaos girişimleriyle içtimai düzenimizi sarsanları iyi tanımalıyız.

“Göklerden inen bir haber vardır” diyenlerin, yerden biten “bihaberlere” karşı uyanık olmak gibi bir sorumlulukları vardır sevgili okurlarım. Fitne-fücur peşinde dolanarak büyük ve güçlü Türkiye’ye vakit kaybettirme peşinde koşturan hainlere, devlet ve millet düşmanı satılmışlara, kırk kılıkta darbe çığırtkanlığı, iç kargaşa çağrıları yapan urlu yapılara karşı uyanık olmalıyız.

Doğruyu bilen, hak olanı savunan, muazzez olana talip olan idealist insanlar olarak milletimiz, şer odaklarına karşı Çanakkale ruhu ile geçit vermemelidir. Kardeşlik hukukumuzu teslim aldığımız medeniyet mazimiz ve müşterek gelecek planlarımız bizleri birleştiren sebeplerdir; ayıran değil!

“Toplu vurdukça yürekler, onu top sindiremez” anlayışının bizleri 20. yüzyılda devletleştirdiği gibi 21. yüzyılda da devleştirebileceği unutulmamalıdır. Dilleri ile kuyumuzu kazmaya çalışanlar, yaladıkları kemikler ve sahipleri ile zelil olmaya mahkumdurlar. “İzzet ve şeref fitneye geçit vermeyen Müminlerindir”  

<p class='MsoNormal'> </p>

Galatasaray kötüye gidiyor

Hurdalıktan alınan arabanın muhteşem değişimi

Sırları çözülemeyen birbirinden ilginç fotoğraflar! Gerçek oldukları iddia ediliyor

Kendisi küçük etkisi çok büyük! Kansere savaş açıyor