• $13,4726
  • €15,2894
  • 793.592
  • 2011.16
29 Kasım 2020 Pazar

“Batı”k medeniyet!

Dünya değişiyor, zulüm ve zalim değişmiyor; mazlum ise hep Müslüman coğrafya, hep...! Adımladığı her zeminde kan ve gözyaşı bataklığı kuran Batı’nın katil yüzünün son manzarasına gelin birlikte bakalım sevgili okurlarım: “Geçtiğimiz günlerde Avustralya Savunma Kuvvetleri (ADF) Genel Müfettişliği tarafından hazırlanan ve Afganistan’da görev yapan Avustralya askerlerinin sivil halka yönelik kan dondurucu eylemlerini belgeleyen rapor kamuoyuna sızdı.

Söz konusu rapor, Avustralyalı üst düzey komandoların acemi askerleri ‘kan görmeye’ alışması için savunmasız Afgan tutsakları öldürmeye zorladığını, bu kapsamda gözaltına alınan 39 Afgan sivilin, ülkede görev yapan Avustralya Özel Kuvvetlerine mensup askerlerce kasten öldürüldüğünü ortaya koydu.

Raporda ayrıca Avustralyalı askerlerin, öldürdükleri sivillerin yanına silah, bomba ve telsiz yerleştirerek cinayetleri örtbas etmeye çalıştıklarına yer verildi.

Avustralyalı askerlerin 2005 ila 2016 arasındaki davranışlarına ilişkin 423 tanıkla görüşülüp 20 binden fazla belge ve yaklaşık 25 bin görüntünün incelenmesiyle hazırlanan raporun yayımlanmasının ardından Avustralya Genelkurmay Başkanı General Angus Campbell, Avustralya ordusu adına Afganistan halkından özür diledi.

Bu rapor buzdağının sadece görünen yüzü.” Biz bu tabloyu yüzyıllardır biliriz. Bizans oyunlarından tanırız bu küresel vampirleri, Anadolu’daki mezalimlerinden, Karabağ’dan, Srebrenitsa’dan hatırlarız vahşetlerini; Irak’a götürdükleri demokrasiden, Filistin’deki habis hesaplarından biliriz onları. Myanmar’da pala kullanan eller ne ise Afganistan’da tetik çekenler de aynıdır! Batı’nın tek dişi kalmışlığı, o dişini mazlumun boynundan çekmesine yetmemiştir. Mazlum kanı ile gelecek planlayan bu zulüm imparatorları, tahtlarının artık çürüdüğünün farkındalar ve son demlerinde, son hamlelerini yapmaya çalışıyorlar. Avustralya ordusu Afganistan’da asker yetiştirirken tecrübe olarak insan canını hedefe koymasını eğer ortaya çıkarılmasaydı kendi tarihine zafer olarak mı kazıyacaktı? Yakalanınca özür dileyen ve mahkemede “pişmanım!” diyen katilin samimiyeti kadardır bu dilenen özür. Ve hiçbir anı samimi değildir öldürmeyi sanat edinmiş kanlı Batı’nın. Tavrını ve duruşunu hep mazlumdan yana alan güçlü Türkiye olmasa birçok zalim, zulmü ile yüzleşmeyecekti bile. Bu da bir hakikat! Davos’ta İsrail’e “katil” diyen Sayın Cumhurbaşkanımız bunun somut ve izzetli örneğidir. “Zulme rıza zulümdür!” Ve ben; canım sağ, kalemimde mürekkep olduğu müddetçe şahit olduğum zulme ve zalime sessiz kalmayacağım. Batı her fırsatı insanlığa ihanet için kullanan zalimdir. Gittiği her zemini zulüm ve kan kuyusuna döndürmeyi görev bellemiştir. Bilinsin ki o kan ve gözyaşlarının zulmü yıkmasına çok kalmamıştır. Biz böyle iman ettik ve bu uğurda mücahede eden bir devletin tebaası olmaktan ve gerektiğinde nefer olmaktan da izzet ve şeref duyuyoruz. Sözü, Batı’yı özetleyen ve tecrübeleri ile net bir şekilde zulmün müsebbiplerini ifade eden Bilge Lider Aliya İzzetbegoviç’e bırakıyor; tüm zalimleri Allah’a havale ederken, zulme karşı mücadelede birleşen bir dünya diliyorum:

“Bunu hiç unutma evlat;

Batı hiçbir zaman uygar olmamıştır ve bugünkü refahı, devam edegelen sömürgeciliği; döktüğü kan, akıttığı gözyaşı ve çektirdiği acılar üzerine kuruludur.”

<p class='MsoNormal'>Top ustası bu sevimli köpeği mutlaka 'GÖRMELİSİN'</p>

Top ustası sevimli köpeği GÖRMELİSİN

Piton ve timsahın ölümcül mücadelesi! Görenler dehşete kapıldı

Vücudu koruyup virüsleri öldürüyor! İşte o muhteşem besin ve faydaları

Karın ağrısı ile doktora gitti! Midesinden çıkanlar şoke etti