• $15,9392
  • €16,7939
  • 926.21
  • 2394.83
16 Aralık 2012 Pazar

Zamandan çalmayan sistem: HydraWave

Devir sürat devri ve her şey gibi kişisel bakım seanslarımız da hızlandı. Kendimize bakmak ve daha iyi hissetmek istediğimiz fakat evdeki ve işteki yoğunluk durumumuza bağlı olarak daha kısa süreli çözümler aradığımız dönemler olur. İşte o dönemlerde daha sıkı ve parlak bir cilde sahip olmak için önerebileceğim bir yöntem var: HydraWave.
Pek çok kadının ve erkeğin kabusu olan siyah noktaların yok edilmesi HydraWave'le mümkün ve duymak bile pek çoğunuza rüya gibi geliyor. Üstelik bunu yaparken elle sıkma işleminin getirdiği acı ve kırmızılıkları istemeyenler de çoğunlukta. İşte HydraWave'in özelliği de siyah noktaları o elle sıkma işlemi olmaksızın yok etmesi.  HydraWave'in işleyişi, dalga şeklinde gelen su ve vakumla gözeneklerin temizlenmesi şeklinde.
Cildi arındırdıktan sonra ise cildin ihtiyaç duyduğu vitamin ve maskelerle bakımı yapılıyor. Bu da bakımın tamamlanması için son derece faydalı. Ayda 1 defa yaptırmanızın yeterli olacağı bu bakım yöntemiyle arzu ettiğiniz görünümü yakalayabilirsiniz. HydraWave'in başta da bahsettiğim en önemli özelliği ise sizi eve hapsetmeden, uzun bir iyileşme süreci geçirmeden tamamlanması, buna ek olarak da acısız ve ağrısız olması. 
Toplamda 45-60 dakikanızı ayırarak yararlanabileceğiniz bu sistem, derinlemesine bir cilt temizliği sağlıyor ve sağlıklı cildinizle yüzünüzü güldürüyor. Siyah noktalardan arınmış bir cildin farkı gerçekten gözle görülür biçimde açık.
Dilediğiniz gibi bir ciltle nice güzelliklere.

info@pervindincer.com
www.pervindincer.com

<p>Earle Dickson, 1920'li yılların başında genç ve oldukça sakar bir kadınla evli olan bir şirket ça

Yara bandı nasıl icat edildi? | İcat Çıkarma #7

Perlit'e talep yağıyor! Dünyadaki rezervinin yüzde 75'i Türkiye'de

Çinliler sonunda bunu da yaptı! Kendi kendine giden yemek arabasıyla yemek hizmeti başladı

Bakan Kurum'dan Atatürk Havalimanı ile ilgili açıklama