• $16,192
  • €17,4658
  • 965.283
  • 2438.84
9 Şubat 2014 Pazar

Teşekkürler...

Kadınların ve erkeklerin bakımlarına düşkün olduklarını ve düzenli olarak uzmana gitmeleri gerektiğini her zaman söylüyorum. Yapılan uygulamaların ardından ister hemcinslerimin olsun isterse erkeklerin olsun memnuniyetlerini görmek de biz uzmanların paha biçilemez mutluluğu. Bugün size hastalarımdan aldığım e-maillerden birini paylaşmak istiyorum.
Hastamıza yapılan uygulama jetpeeling. İsterseniz ayrıntılarını Beylikdüzü’nden polikliniğime gelen Gülçin Hanım’ın mailinden öğrenelim. “Merhaba Pervin Hanım. Ben, bana yapılan uygulamadan memnun kaldığımı sizinle paylaşmak istedim. Her zaman biz kadınların bakımına önem vermeleri gerektiğini savunuyorum. Ben de bakımıma elimden geldiğince dikkat etmeye çalışıyordum. Ama zamanla cildimin eskisi gibi olmadığını fark ettim. Daha kuru, daha mattı ve canlı değildi. Bu kadar zaman nasıl fark edemedim bilmiyorum. Fark ettiğimde ise işin işten geçtiğini düşünüyordum, sizinle tanışana kadar.
Cildimin birden fazla sorunu vardı; siyah nokta, sivilceler, matlık, cansızlık hatta çizgilerim bile belirginleşmeye başlamıştı. Daha önce farklı bir merkezde uygulamalar yaptırmıştım cildime uygun olmadığı için sonuçlar pek de yüz güldürmedi. Oysa tüm bu sorunlarımdan tek bir uygulamayla kurtuldum hem de enjeksiyon, ağrı, sancı olmadan ve gündelik hayatımı sekteye uğratmadan.
Uygulamadan önce cildimin analizi yapıldı ve bu beni çok şaşırttı. Daha önce cildime çıplak gözle bakılmış kuru ya da karma bir cildim olduğu söylenmişti. Oysa bu defa bir cilt analizi denilen bir makine yardımıyla cildime ve cildimin neye ihtiyacı olduğuna karar verildi. Tüm bunlar etkileyiciydi. Beni en çok mutlu eden ise 30 dakika kadar kısa sürmesiydi. Artık aynaya baktığımda kendimi daha güzel ve genç görüyorum. Eşim, çocuğum, arkadaşlarım da bu değişimin farkında ama ben daha çok huzurluyum. Pervin Hanım size, verdiğiniz değere ve ekibinize sonsuz teşekkürler.”
Hastamıza uygulamanın ilk aşamasında cildin toksinlerden arındırılması için lenflere masaj yapıldı. Daha sonra siyah noktalar için vakum uygulandı. Son olarak da cilt tipine uygun vitamin ve mineralleri ‘enjeksiyon kullanmadan’ oksijen terapiyle birleştirerek Jetpeeling yöntemi kullanıldı ve cildin alt katmanlarına iletilmesi sağlandı. Hastalarımın memnuniyeti, huzuru benim için çok önemli. Ben memnun kaldığınız için ve bu maili bana gönderdiğiniz için çok teşekkür ederim.
Güzelliğinize…

<p class='MsoNormal'>Arkadaşımız Ahmet  Arı İstanbul Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi'ndeki son haz

85 MİLYONUN BAHÇESİNDE HAZIRLIKLAR TAMAM

7 bin yıllık buğday Diyarbakır'da boy gösterdi! Çiftçiler 'Buğday sorunu kalmayacak' dedi

Lamborghini Sian FKP 37 modeli İstanbul'da! LEGO'ları kullanarak yaptılar

Azerbaycan'da TEKNOFEST heyecanı! Başkan Erdoğan festivalde konuşma yaptı