• $15,9319
  • €16,761
  • 927.079
  • 2394.83
2 Haziran 2013 Pazar

Selülitler efsane oluyor

Hemen hemen her kadının ortak derdidir selülitler. Ama selülitler genel inanışın aksine fazla kilodan ya da aşırı yağlanmadan oluşmaz. Selülit oluşumunun tek sebebi yağ hücrelerinin formunun bozulması sonucu vücudun çeşitli bölgelerinde sıkışmasıdır. Nedeni ne olursa olsun oluşan selülitler biz kadınları deyim yerindeyse çileden çıkarıyor değil mi. Özellikle de yaz aylarının sıcağından bunalıp kendimizi şıkır şıkır bikini ile sahile attığımız bu günlerde. 
Kendimize hediye ettiğimiz yaz tatilinde en güzel bikinileri giyip mükemmel bronz bir tene sahip olmak en doğal hakkımız. Gönlümüz rahat bir şekilde denize girmek yaz tatilinin küçük bir ödülü. Tabi selülitlerin olmadığı bir vücutla.  Özellikle bacakta yoğunlaşan selülitlerden kurtulmak artık imkânsız değil. Smooth Shapes ile oldukça kısa bir zamanda havalar bizi daha bunaltmadan selülitlerinizden kurtulup gönül rahatlığı ile sahilde güneşlenebilirsiniz.
Size pürüzsüz bir güzellik sunan bu selülit tedavisinde geliştirilen en son yöntem. Tüm vücuttaki yağ hücrelerini hedef alan ve bu sayede deri yüzeyindeki selülit görünümünden kurtulmanızı sağlayan tedavi, son derece keyifli ve hiçbir rahatsızlık vermeyen uygulama sayesinde selülit görünümünü giderirken cilde daha sıkı ve pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor.
Sadece bacaklardaki pürüzsüzlükten kurtulmak dışında tüm vücuda uygulanan bu yöntem vücutta selülit oluşumunu tetikleyen yağ hücrelerini lazer ve ışık enerjisi ile şekillendirerek daha sağlıklı bir yapıya kavuşmasını sağlar. Son zamanlarda daha kısa süre içinde sonuç veren uygulama sayesinde ışık enerjisi ile önce formu bozulan yağ hücrelerini geçirgen hale getirir, ikinci aşamadaki lazer ışığı ile geçirgen hale gelen yağ hücrelerindeki fazla yağı sıvılaştırır.
Son aşamada ise vakum ve mekanik masaj uygulaması ile sıvılaşan yağ vücudun lenf kanallarına yönlendirilir ve buradan böbrekler vasıtası ile vücuttan atılır. Böylece, deri yüzeyindeki selülit görünümünde kurtulmakla beraber cildin daha gergin ve pürüzsüz bir hal alması sağlanır. SmoothShapes sistemi, kalıcı selülit tedavisinde Amerikan Dermatoloji Derneği onaylanmış tek tedavi yöntemidir. Ve bu yöntemle artık kader gibi gördüğümüz selülitlerden en uzun vadede kurtulmak mümkün.
Artık saatlerce ayna karşısında düşünmek, bikini ve şortları giyinememek tarihe karışıyor. Kısa sürede uygulanan ve son derece kalıcı çözümler sunan bu yöntemle biz kadınların korkulu rüyası efsane oluyor. Siz de selülitlerinizden sağlıklı bir biçimde kurtulmak istiyorsanız bu uygulama tam size göre.
Güzelliğinize.

<p>Earle Dickson, 1920'li yılların başında genç ve oldukça sakar bir kadınla evli olan bir şirket ça

Yara bandı nasıl icat edildi? | İcat Çıkarma #7

Mersin'de film gibi operasyon! 50 adrese helikopter destekli uyuşturucu baskını

Perlit'e talep yağıyor! Dünyadaki rezervinin yüzde 75'i Türkiye'de

Çinliler sonunda bunu da yaptı! Kendi kendine giden yemek arabasıyla yemek hizmeti başladı