• $13,3703
  • €15,1731
  • 789.647
  • 2014.21
25 Ağustos 2013 Pazar

Ölü hücrelerden kurtulmanın yeni adresi: Pristine

Yenidoğan bir bebeğin cildi ne kadar parlak, ne kadar temiz ve ne kadar ışıl ışıl değil mi? Aslında hepimizin cildi doğduğumuz vakit ve sonrasında da bir süre bu kadar pürüzsüzdü. Ama yıllar nasıl hücrelerimize kadar işliyorsa cildimiz de bu durumdan payını alıyor. Biz kadınlar yaş almaya devam ettikçe cildimiz de ne yazık ki bebeksi görünümünü, nemini, ışıltısını kaybeder.
Zaman içinde tüm ışıltısını kaybeden cildi kim ister ki? Bizler bu güzelliği kaybetmeye dayanamadığımız için çaresini en başında düşünüp, uygulamaları en başından yaptırmaya başlıyoruz. Her zaman söylediğim gibi doğru ellerde yapıldığı vakit etkili sonuçlar alabiliyor, içimiz rahat bir şekilde gülümseyip, yaşayabiliyoruz. İşte bu noktada da benim size yeni bir müjdem var. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim uygulamanın adı Pristine.
Pristine sayesinde cildin üzerinde ince bir kalıp gibi duran ölü hücrelerden kurtulmak mümkün. Üstelik son derece kısa bir sürede ve acısız. Biz kadınların ortak özelliği sabırsız olmamız ve bu her şeyin bir an önce bitip gitmesi tek dileğimiz. Bu yüzden sabır diye bir şey bilmeyen biz kadınlar için pristine biçilmiş kaftan.
Uygulamaya gelince oldukça kolay bir yöntemi var. Öncelikle cilt, cildin tipine durumuna uygun bir temizleyiciyle temizlenir. Ardından cilde buhar verilerek ciltte saklanmış tüm kirden arınır ve temizlenir. Daha sonra pristineyle  uygulama yapılır. Cilde uygun maske ve serum yapılır. Tüm bu uygulamaların amacı aslında oldukça basit. Cildi tüm ölü hücrelerden kurtarmak. Arınan cilt son olarak relax masaj uygulanarak işlem sonlandırılır.
Pristine sayesinde cilt ölü hücrelerden arındırılarak hepimizin hayalini kurduğu bebeksi cilde sahip olmak artık hayal bile değil. Yapmak gereken ise oldukça kolay. Elinize çantanızı alıyorsunuz, ellerinin sihrine güvendiğiniz uzmana gidiyor Pristine uygulamasını yaptırmak istediğinizi anlatıyorsunuz. Başvurduğunuz uzman gerekenleri zaten yapacaktır ama önemli olan doğru  ve güvenilir ellere başvurmak.

<p> </p>

Meteoroloji'den İstanbul'a yoğun kar yağışı uyarısı

67 yıldır banyo yapmayan dünyanın en pis insanı! Doktorları hayrete düşürdü!

Boğa'nın gazabı! Herkes kaçarken o kamerasını açtı ve...

Dev timsahı kepçeyle durdurabildi! Yaklaşık bir ton ağırlığında