• $8,4047
  • €10,1808
  • 506.756
  • 1460.86
05 Mayıs 2013 Pazar

Oksijen terapiyle gelen güzellik

Biz kadınlar da her zaman taptaze, sağlıklı, ışıl ışıl ve canlı bir cildin hayali kuruyoruz? Zamanla cilt canlılığını kaybediyor ve eskisi gibi canlı, sağlıklı görünmüyor. Ve ne yazık ki dış etkenler cildimizin çokça değişmesine hele günümüzde oldukça zarar görmesine ve canlı hücrelerin ölmesine neden oluyor. Bunun en büyük nedeni ise genç olamayan ciltlerde yetersiz oksijen alımıdır. Bu sorunda dünyada yeni bir trend olan oksijen ile bakım en iyi çözüm olarak yükselişte. Ben de bu hafta sizleri bu yöntemi tanıtacağım.

Oksijen terapi deri ve derialtı tabakalarını destekleyecek ve tedavi edecek cilt bakım ürünlerinin yüksek basınçlı oksijen yardımıyla derinin alt katmanlarına kadar indirilmesi ve cildin oksijenlendirilmesi amacı ile yapılır. Oksijen ile bakım uygulamasının kullanım alanları yüz bölgesi, boyun, dekolte bölgeleridir. Oksijen ile bakım uygulaması cilt hücrelerini yenilemeye, cilde sağlıklı bir görünüm kazandırmaya, akne, güneş lekesi, sivilce lekeleri gibi lekelerin azalmasına, dokuların canlanmasına, cildin destek dokusunu oluşturan kolajen ve elastik seviyenin artmasına, cildin nemlenmesine, cildin canlı, berrak ve pürüzsüz bir görünüm almasına yardımcı oluyor.
Aynı zamanda cilt bakımlarında olduğu gibi vücut bakımlarında, nemsiz ve kuru, pul pul olan cilt dokusunda kullanılabilmektedir.
Bu istenmeyen kırışıklık, matlık, kuruma, esneklik kaybı ve cansızlık gibi görüntülere neden olan zaman ve dış etkiler artık geride kalacak. Çünkü oksijen terapiyle tüm ciltler genç, ışıltılı ve canlı görünümünü koruyabilecek.
Güzelliğinize… 

<p>Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, 'Kardeş olarak, tek yumruk, tek vücut olarak haklı davalarında

Bakan Akar: Libyalı kardeşlerimizin sıkıntılarını paylaşıyoruz

WhatsApp mesaj iletme özelliğini sınırlandırdı

Kirpikleriyle dünya rekoru kırdı

F.Bahçe'de beklenmedik ayrılık! Hem de şaka gibi rakama