• $13,5356
  • €15,3385
  • 789.112
  • 1979.83
24 Şubat 2013 Pazar

Neden daha kolay kilo alıyoruz?

Oysa porsiyonları büyük olan onlar, eve geldikleri dakikadan itibaren sırayla her çeşit gıdayı tüketenler onlar dediğinizi duyar gibiyim. Bunun sebebi yağlanma biçimlerimizin farklılığı... Kadınlar aşağıdan yukarıya doğru yağlanıyor. Erkekler daha çok bellerinden ve buna paralel göbek ve karın bölgelerinden yağlanıp, şişmanlıyor. Biz daha sık diyet yapmak zorunda hissetsek de erkeklerin yağlanma biçimi sağlık açısından daha tehlikeli kabul ediliyor. Çünkü şeker hastalığı, damar sertliği, karaciğer yağlanması, hipertansiyon ve gut hastalığı bu tip yağlanmada daha yüksek ihtimallerle beliriyor. Zaman sıkıntısı olan, düzenli olarak spor yapma imkanı bulamayan ve bunu istemeyen, sıkı diyetlere katlanamayanların tavsiyelerimize de uyarak bölgesel zayıflama için dahil olabilecekleri sistemlere örnek vermek gerekirse; Soğuk lipoliz uygulamasında yağ hücreleri dondurularak işlevsiz hale getirilip, onların yok olması sağlanır. Kontrollü ve bölgesel bir cilt soğutma sistemi olan bu uygulama noninvazivdir. Bölgesel ve genel inceltme tedavilerinin tümünde cilt altı bölgeye bir yağ parçalayıcı uyaranın gönderilmesi ve bölgesel yağın azaltılması amacı güdülmektedir. Soğuk lipoliz uygulaması yağ parçalayıcı etkiyi üç mekanizma ile gerçekleştirmektedir;

1. -7/-10 C kadar doku soğutucu etki
2. Vakum terapi ve negatif basınç ile masaj uygulaması
Ortalama 4-6 ayda bir seans olarak gerçekleşen ve yaklaşık 60 dak. süren bir uygulama ile dokuda yüksek miktarda yağ yıkımı gerçekleşir. 
Şok Dalgaları, yüksek basınç genliği ile karakterize edilen akustik dalgalardır. Şok dalgaları, ultrason dalgalarına olan benzerliklerine karşın, sahip oldukları basınç genlikleri ile ultrason dalgalarından temel olarak farklılık göstermektedir. Ultrason dalgaları, sabit dalga boyu ile salınım yapan kararlı ve periyodik dalgalardır. Şok dalgaları ayrıca, tekli ve çoğunlukla pozitif bir basınç atımı ile karakterize edilirler.
Şok dalga uygulaması yapılırken beden dışında üretilen titreşimler ses dalgası şeklinde dokunun içine yayılır. Subkütan dokunun yenilenmesi için tedavi edilecek bölgeye enerji geçişi sağlanır. Tedavi süresince yağ hücrelerinin duvarları zarar görür. 
Kavitasyon sistemi, bölgesel yağlanma ve selülitle ultrason yardımıyla yapılan, cerrahi olmayan bir yöntemdir. Cildin dış yüzeyine uygulanan ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklerine neden olur. Bununla birlikte oluşan köpüklenme önce genişleme, sonra patlama yaratır. Kavitasyon uygulama süresi kişinin problemine göre değişiklik göstermektedir. Haftada 1 gün uygulanması gerekmektedir.

info@pervindincer.com
www.pervindincer.com

<p>1-DUNE</p><p>Okunması zor bir kitabın sinema uyarlamasını pek çok insan dört gözle bekledi

2021'in öne çıkan ve en çok konuşulan filmleri

Topladığı tahtalardan öyle bir şey yaptı ki...

Son hali hayran bıraktı! Hurdalıktan 2000 dolara satın aldı

Tesla'nın koltuğunu kestiler! Bakın içerisinden neler çıktı