• $7,381
  • €8,9404
  • 436.467
  • 1453.09
22 Nisan 2012 Pazar

Jetpeeling ile cildiniz ışıldasın

Güzelliğine ve bakımına düşkün bayanlar ve erkeklerin en önem verdikleri şey, canlı bir cilde sahip olmak. Özellikle klasik cilt bakımlarından sıkılmış, 'enjeksiyona henüz hazır değilim' diyenler için artık çok farklı bakımlar uygulanabilmekte. Özellikle çok fazla ürünün kullanılmadığı serum fizyoloji ile yapılan jetpeeling uygulaması da bu nedenle son zamanlarda çok tercih ediliyor.
Jetpeeling uygulaması, bir makine yardımıyla cilde süpersonic akımları hızla püskürtülen serum fizyolojik ile yapılan bir cilt bakımıdır. Bu bakım, siyah nokta problemlerinde, sivilceli ciltlerde, cansız, parlaklığını yitirmiş, mat, nemsiz ciltlerde, en hassas ciltlerde, pul pul dökülme problemi yaşayan ciltlerde, gözenek problemlerinde ve ince çizgilerde etki sağlayan el değdirilmeden yapılan bir bakımdır. Uygulamanın avantajı; işlem sonrası kişinin sosyal hayatına canlı bir ciltle dönebilmesi ve siyah noktaların vakum kullanılarak cildi kızartıp tahriş etmeden yok etmesi.
Uygulamanın ilk aşamasında cildi toksinlerden arındırıp canlandırmak için lenf noktalarına cihaz yardımı ile masaj uygulaması yapılır. Ardından serum fizyoloji ile cildi ölü hücrelerden arındırmak için peeling uygulaması, siyah nokta ve yağ butonları için vakum uygulanır. Son olarak da cildin ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri enjeksiyon kullanmadan oksijen terapi ile birleştirerek jetpeeling yöntemi kullanılır ve cildin alt katmanlarına iletilmesi sağlanır. Kişinin problemine göre maske uygulaması da tercih edilebilir.
Bu uygulama yüz, sırt, el, dekolte, boyun gibi alanların canlandırılması için de kullanılmaktadır. Özellikle yorgun ciltlerde ya da özel günler öncesi cildi canlandırmak amaçlı da tercih edilmektedir. 30 dakikada tamamlanan vitamin uygulaması ve cilt lenf drenaj masajı da özellikle zamanla yarışan kişiler için inanılmaz etkili bir bakım.

info@pervindincer.com

www.pervindincer.com

<p>Milli Savunma Bakanlığı, bir NATO uçağına ilk kez gece görevi esnasında havadan yakıt ikmali sağl

İlk kez bir gece görevi esnasında NATO uçağına yakıt ikmali yapıldı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları