• $31,1314
  • €33,8147
  • 2034.22
  • 9334.13
9 Kasım 2014 Pazar

Işık dolgusuyla gözaltları canlansın

Cilt, her geçen gün daha da yaşlanır ve gençliğini, canlılığını kaybeder. Yılların verdiği bu yıpranmadan en çok göz çevremiz etlenir. Zamanla göz çevresinde hepimizi estetik açıdan rahatsız eden çukurluklar, çökmeler oluşuyor. Artık bunlarla yaşamak zorunda değilsiniz çünkü ışık dolgusuyla bu çökme ve çukurlukları doldurtmak mümkün. Böylece daha güzel, daha genç bir ifadeye sahip olabilirsiniz.

Peki, nedir bu Işık dolgusu? Işık dolgusu, 8 aminoasid kolajen üretimi için ham madde oluşturuyor. Bunlardan 3 antioksidan, vitamin ve minerallerle cildin dış etkenlere karşı savunmasının artmasını sağlıyor. Işık dolgusunda hyaluronic asid ile diğer vitamin, mineral ve antioksidan etken maddeler mükemmel bir uyum sağlıyor. Aynı zamanda ışık dolgusunun enjeksiyonlarda içerdiği lidokainanestezik maddesiyle hastanın konforu oldukça yüksek. Uygulamayı anlatmak gerekirse, 3 hafta aralarla yapılan 3 uygulamayla gözle görülür ışıltı sağlanıyor.
Cildimizin nemli olması hem daha sağlıklı hem de daha güzel görünen bir vücut için gerekli. Işık dolgusu aynı zamanda cildimizin kaybettiği nemi geri kazanmasını sağlar. Özellikle de göz çevresinin nemsiz, çukur, mor halkaların ve çizgilerin olması sizi yaşlı gösterecektir. Gözaltlarında nem sağlayan, çukurluğu azaltıp mor halkaların görünümünü azaltabilmek için birçok uygulamadan destek alınır. Gözaltları hassas bir bölge olduğu için çok dikkatli protokol hazırlanmalı ki ışık dolgusu, bu anlamda o bölge için hazırlanmış birçok probleme yönelik bir uygulama. Gözaltı ışık dolgusuyla; yanak ve gözaltları arasındaki oluklar, çöküklükler, alt göz kapağındaki torbalanmalar başarıyla tedavi edilebilirken gözaltı morluklarında da belirgin bir azalma sağlanıyor. Işık dolgusu verildiği alana homojen bir şekilde yayılarak etkisini gösteriyor. İçinde bulunan protein, vitamin, aminoasit, antioksidanlar sayesinde gözaltı morluklarına iyi geliyor ve gözaltları hassas olduğu için ışık dolgusu genelde ince uçlu kanüllerle yapılıyor.
Tam da bu noktada belirtmek istediğim bir konu var. Gözaltı ışık dolgusuyla; yanak ve gözaltları arasındaki oluklar, çöküklükler, alt göz kapağındaki torbalanmalar başarıyla tedavi edilebilirken göz altı morlukları da belirgin bir azalma sağlanmaktadır. ışık dolgusu verildiği alana homojen bir şekilde yayılarak etkisini gösterir. İçeriğinde protein, vitamin, aminoasit, antioksidanlar sayesinde gözaltı morluklara da iyi gelmektedir.
Uygulama sonrası farkı hemen göreceksiniz ama farkın daha iyi anlaşılması, etkilerin daha anlaşılır hale gelmesi bir haftayı buluyor. Uygulamanın biz kadınları rahatlatan avantajı ise dolgunun 1 yıl kadar kalıcı olması. Bu sayede gözaltınızda bulunan torbaların, halkaların, morlukların gözlerinizi kapatmasına izin vermemiş oluyorsunuz.
Güzelliğinize…

<p>David Rockefeller, servet kaynağı petrol endüstrisi, politika ve bankacılık olan milyarder iş ada

PETROL MİLYARDERİ DAVID ROCKEFELLER KİMDİR?

BİM'e bu hafta salı neler gelecek? BİM 27 Şubat 2024 aktüel ürünler kataloğu

Ticaret Bakanlığı marketlerdeki fiyat ve etiketleri denetledi

Başkan Erdoğan'ın 70'inci yaşına 70 özel fotoğraf... Bazılarını ilk kez göreceksiniz