• $13,3408
  • €15,14
  • 788.926
  • 2014.21
16 Mart 2014 Pazar

İnce öneriler

Hemen hemen her kadının iki ortak derdi var. Biri hepimizin bildiği gibi selülitler diğeri ise bölgesel fazlalıklar. Her iki sorun da çözümünde, zaman zaman ne yaparsak yapalım uzman tarafından yardıma ihtiyaç duyuyor.
Bölgesel fazlalıklar için önerebileceğim uygulamalardan biri soğuk lipoliz. Bu uygulamada yağ hücreleri dondurularak işlevsiz hale getirilip, onların yok olması sağlanıyor. Bu yöntemle önce -7 ile -10 dereceye kadar doku soğutuluyor. Daha sonra vakum terapi ve negatif basınç ile masaj uygulanıyor. Ortalama 4- 6 ayda bir seans olarak gerçekleşen ve yaklaşık 60 dakika süren bir uygulama ile dokuda yüksek miktarda yağ yıkımı gerçekleşiyor. Seans etkileri 1– 45 gün içinde, yoğun bir yağ kaybı ve incelme şeklinde kendini gösteriyor.
Selülit sorunu için dünyada kabul gören Smoothshapes’i önerebilirim. ‘Smoothshapes, lazer & vakumla çalışan ve ABD’de selülit tedavisinde FDA onayı almış ameliyatsız bir uygulama. Photomology adı verilen teknoloji nedeniyle sonuçları kalıcı. Bu uygulamadaki lazerin diğer lazerlerden farkı ise üzerindeki vakum aparatı. Uygulamayı işler kılan vakum, son derece yumuşak ve cildi rahatsız etmeyecek şekilde yapılıyor. Uygulama, problemin derecesine göre 8- 12 seans olarak öneriliyor. Haftada 2 seanstan 4- 6 haftaya dek sürebildiği gibi, 8 gün üst üste uygulanarak daha kısa sürede de tamamlanabiliyor. Bu da biz sabırsız kadınların hayal ettiği gibi bir özellik.
Uygulama sonrasında portakal kabuğu görünümü azalıp giderek yok olurken 1-2 ay içinde değişimler daha net olarak görülüyor. Sonuçta yağ fazlalıkları azaldıkça vücut kontürü belirginleşiyor ve cilt ipeksi bir görünüm kazanıyor. Tabii ki selülitin baş düşmanı su. Bunu asla unutmuyor ve bu uygulama sürecinde de sürekli su içiyoruz.
Güzelliğinize.

<p>Elon Musk liderliğindeki uzay taşımacılığı şirketi SpaceX tarafından geliştirilen Starship roketl

SpaceX roketleri, Katy Perry'nin klibinde oynadı | TeknoZone #15

67 yıldır banyo yapmayan dünyanın en pis insanı! Doktorları hayrete düşürdü!

Boğa'nın gazabı! Herkes kaçarken o kamerasını açtı ve...

Dev timsahı kepçeyle durdurabildi! Yaklaşık bir ton ağırlığında