• $16,1243
  • €17,2754
  • 963.475
  • 2396.93
5 Ağustos 2012 Pazar

Güzel bir cilt için oksijen terapi

Aynanın karşısına geçtiğimizde güzel ve kendine güvenen birini görmek hepimizin sürekli arzuladığı bir şey. Tıpkı bebekler gibi taptaze ve yepyeni bir cilt güzelliğin ve ışıltının ilk şartı. Tıpkı bebekler gibi demek yanlış değil çünkü hepimiz bebekken taptaze ve canlı ciltlere sahiptik. Ancak bu yalnızca genetiğimizle gelen bir hediye olmakla kalmıyor. Maalesef dış etkenler cildimizin çokça değişmesine hele günümüzde oldukça zarar görmesine ve canlı hücrelerin ölmesine neden oluyor. Bunun en büyük nedeni ise genç olamayan ciltlerde yetersiz oksijen alımıdır. Bu sorunda dünyada yeni bir trend olan oksijen ile bakım en iyi çözüm olarak yükselişte. Ben de bu hafta sizleri bu yöntemi tanıtacağım.
Oksijen terapi deri ve derialtı tabakalarını destekleyecek ve tedavi edecek cilt bakım ürünlerinin yüksek basınçlı oksijen yardımıyla derinin alt katmanlarına kadar indirilmesi ve cildin oksijenlendirilmesi amacı ile yapılır.
Oksijen ile bakım uygulamasının kullanım alanları yüz bölgesi, boyun, el ve özellikle havasız kalan saçlardır.
Oksijen ile bakım uygulaması cilt hücrelerini yenilemeye, cilde sağlıklı bir görünüm kazandırmaya, akne, güneş lekesi, sivilce lekeleri gibi lekelerin azalmasına,  dokuların canlanmasına, cildin destek dokusunu oluşturan kolajen ve elastik seviyenin artmasına, cildin nemlenmesine, gözaltı torbalarının görünümünün azalmasına, güneş ve sivilce izlerinin açılmasına, cildin canlı, berrak ve pürüzsüz bir görünüm almasına yardımcı oluyor.
Aynı zamanda cilt bakımlarında olduğu gibi vücut bakımlarında da deforme olmuş ve sarkmış dokunun sıkılaştırılmasında, ciltteki sarkma ve deformasyonların azaltılmasında kullanılan yardımcı bir uygulamadır.
Bu istenmeyen kırışıklık, leke, kuruma, esneklik kaybı ve cansızlık gibi görüntülere neden olan zaman ve dış etkiler artık geride kalacak. Çünkü oksijen terapi ile tüm ciltler genç, ışıltılı ve canlı görünümünü koruyabilecek.

info@pervindincer.com
www.pervindincer.com

<p>Seksenler, Doksanlar, Ertuğrul 1890, Papatyam ve Yeditepe İstanbul birçok unutulmaz projede rol a

Deniz Oral Turgut Özal rolünü anlattı! Meğer ilk düşünülen isim bambaşka biriymiş

Sadece ormandaki malzemeleri kullanarak yaptı! Her anını kaydetti

Öyle bir ameliyata imza attı ki! Kolundaki şişliğin içinden bakın ne çıktı

Rus balıkçının ağına takıldı! Görenler dokunmaya bile korktu