• $16,3914
  • €17,635
  • 972.274
  • 2425.06
17 Ağustos 2014 Pazar

Gözler sizi ele veriyor

Gözlerimiz her şeyi anlatıyor bilen bilir. Mutluluğumuz, kıskançlığımız, nefretimiz bir çırpıda okunuyor gözlerimizden. Bu kadar duygu belirtisi okunuyorken gençliğimiz, yılların yorgunluğu, göz altına sakladıklarımız nasıl gizli kalsın? Çoğumuz bu durumları saklamak için elimizden geleni yapıyoruz. Neyse ki teknoloji emrimize amade…

Tüm gelişmeler sayesinde de bakışlarımızı gençleştirmek mümkün. Gençleştirmenin yanı sıra daha anlamlı ve etkileyici bakışlar hali hazırda bizi bekliyor. Bu hafta sizin için etkileyici bakışlara sahip olmak adına yapılabilecek bazı uygulamaları paylaşıyorum.
Genç gözler demek genç bakışlar demek. Ve evet genç bakışların daha etkileyici olduğu da büyük bir gerçek. Göz çevresi bakımımız için size önereceğim sistemlerle artık daha genç bakabileceksiniz. İşte size benden birkaç öneri…
Göz çevresindeki ince çizgilerde, gözaltı torbalanmalarında, morluklarda, elastikiyet kaybı olan üst ve alt göz kapağında göz çevresini korumak ve canlandırmak için Eyecell uygulamasını tercih edebilirsiniz. Göz çevresi için uygun olan botanik kök hücre ekstreleri; üzerinde saç teli inceliğinde iğnelerin bulunduğu rollerle, gözaltları ve üst göz kapağına, çizgilenme problemi var ise göz çevresine yediriliyor. Ardından göz etrafına kolejen üretimini artıran göz çevresindeki ince deriyi yenileme özelliğine sahip, zar şeklinde soğuk jel peptidepach uygulanıyor. Pachler ciltte 15 dakika bekletildikten sonra çıkarılıp uygulamanın devamı olan serum kullanılıyor.Ardından soğuk krem uygulanarak işlem sonlandırılıyor.Rollerle, amaç hücre yenilenmesini artırmak ve kullanılacak ürünlerin cilt altına emilimini artırmak. Eyecell uygulaması yaklaşık 30-40 dakika sürüyor. Ve kişinin göz çevresi sorununa bağlı olarak 4-8 seans uygulanabiliyor. 10-15 gün aralıklarla yapılması yeterli oluyor. En güzel yanı ise sosyal yaşantınızı etkilemeyen ve makyaj yapmanıza engel olmayan bir yöntem olması.
Bu uygulamanın dışında gözaltı ve üst göz kapağındaki yağ bezeleri, lekeler, benler, ince veya derin çizgiler,elastikiyetini, canlılığını yitirmiş deri için kullanılan bir lazer yöntemi var ki adı Fraksiyonel Karbondioksit CO2 Lazer. Bu yöntem gerçekten iç rahatlatıcı ve gözle görülür sonuçlar elde edilmesini sağlıyor. İşlem genelde 1-2 seans uygulanıyor. İşlem öncesi göz içine genelde lens gibi bir aparat yerleştiriliyor ve daha sonra problemli bölgeye lazer atışları yapılıyor. Ağrısız bir işlem olduğunu söylemekte fayda var. 3-5 gün dinlenmeniz ve gözlerinizi korumanız gerekebiliyor.
Bir diğer uygulama da göz çevresinin aydınlanması, ince çizgilerin görüntüsünün yumuşatılması için ve leke problemi olan kişilerde uygulanabilen EyePeel uygulaması. Önce özel solüsyonla göz çevresi temizleniyor. Ardından kalem şeklindeki peeling solüsyonu göz çevresine uygulanıyor. Uygulama süresi sona erdiğinde mendil şeklindeki temizleyiciyle işlem durduruluyor. Ve hemen ardından uygun serum kullanılarak işlem sonlandırılıyor. Toplamda 20-30 dakika süren bu işlem probleme göre 5-8 seans ideal. 10-15 gün aralıklarla uzmanınızı ziyaret edip seanslarınızı sürdürmeniz sonucunda canlı ve sağlıklı bir göz çevreniz oluyor.
Güzelliğinize…

<p> </p>

TÜRKİYE'NİN BAŞARILARINDAN KİMLER RAHATSIZ?

Zigana Tüneli'nde sona gelindi! Türkiye'nin en uzun tüneli olacak

2 bin 800 yıllık mühür, ilk kez İzmir'de ziyarete sunuldu

Tarım arazilerinde çekirge istilası! Salgına dönüşmesinden endişe ediliyor