• $16,3243
  • €17,4077
  • 974.215
  • 2394.22
6 Kasım 2011 Pazar

Enerpeeling ile cildiniz parlayacak...

Bu mevsimde pek çok kişi cildinin parlaklığını, canlılığını kaybettiğinden söz eder, kuruduğundan veya sivilce problemi yaşadığını dert yanar.
Mevsim değişikliklerinde söz konusu problemleri yaşamak çok normaldir. Yazın yapılan güneş banyoları sonrası cilt kalınlaşır ve nemini yitir. Cildimizin yenilenme sürecini hızlandırmak, ölü hücrelerden arındırmak ve yepyeni bir cilt elde etmek için peeling sistemlerine başvurulabilir.
Son yıllarda en çok kullanılan peeling sistemlerinden biri de 'enerpeeling' sistem. Enerpeeling; cilt lekelerinde, akne problemlerinde, anti aging, nemsizlik, ince çizgiler, mat ve gözenekleri genişlemiş cildin yenilenmesi için kullanılan, kişinin problemine göre ayrı içeriklere sahip bir peeling sistemidir. İşlem öncesi özel mendil formundaki peelingle temizleyici uygulanır, ardından kişinin cilt problemine göre peeling içeriği belirlenir. Tek kullanımlık tüp içerisine yerleştirilen 'enerpeeling', yine tek kullanımlık fırça ile kişinin yüzüne uygulanır. Bekleme süresi tamamlandıktan sonra yine işlemi nötralize eden mendil kullanılır. Hücre yenileyici krem ve güneş koruyucu kullanarak da işlem sonlandırılır.
Kişinin problemine göre 10 gün aralıklar ile 4-6 seans önerilir. Seans süresi ortalama 15 dakikadır. Enerpeeling tek başına kullanılabildiği gibi sonuçları hızlandırmak için cilt bakımı, oksijen terapi, karbon maske ve lazerle cilt yenileme sistemleri ile kombinlenebilir. İşlem sonrasında bile, kişi cildindeki değişiklikleri fark eder. Işıl ışıl parlayan bir cilde sahip olmak için sosyal hayatımızı etkilemeyen enerpeeling uygulaması, estetik sektöründe devrim niteliğinde bir tedavi olarak görülmekte...

info@pervindincer.com

<p>Son dönemlerde teknoloji dünyasına damgasını vuran gelişme, ofise dönüş kararını protesto eden Ap

Çeviri yapabilen gözlük tanıtıldı | TeknoZone #26

Doktor gözlerine inanamadı! Kolundaki şişliğin içinden bakın ne çıktı?

Yüksek manevra kabiliyetli yangın söndürme uçakları İzmir'e geldi

NATO'nun en güçlü ülkeleri hangileri? Türkiye kaçıncı sırada