• $16,978
  • €17,516
  • 982.739
  • 2401.04
26 Mayıs 2013 Pazar

Cilt check up’ı ile cildinizi tanıyın

Biz kadınlar bakım ve güzelliğimize fazlasıyla önem veririz. Ancak yaptırdığımız bakımlarda amacımız sadece güzel görünmek değildir elbette. Bakımlarımızın temelinde sağlıklı bir cilde sahip olmak da yatmaktadır. Ama bakımlarımızı yaptırırken gözden kaçırdığımız ciddi bir nokta daha var; cilt tipimiz... Nasıl herkesin farklı bir karakteri varsa hepimizin farklı bir de cilt tipi var. Yaptığımız bakım ve uygulamalardan etkili ve doğru sonuçlar alabilmemiz için tüm bakımları cilt tipimize uygun yapmalı ya da yaptırmalıyız. Eğer yağlı bir cilde sahipsek yağlı ciltlere uygun bakım operasyonları, uygulamaları ve kürleri yaptırmak daha sağlıklı olacaktır. Çünkü cilt tipimize uygun seçmediğimiz uygulamalar, kremler, maskeler, kürler ne yazık ki cildimizde farklı reaksiyonlara neden olabiliyor. 
Bu tür olumsuzlukları yaşamamak için cilt tipi doğru şekilde analiz edilmeli. Bir uzmana başvurduğunuz vakit yapacağı ilk iş cildinizi “çıplak gözle” analiz etmek olacaktır. Çıplak gözle yapılan analiz yöntemi yanlış olmasa da yeterli değildir. İşte bu noktada en etkili sonuçları kısa sürede ve daha sağlıklı bir yöntemle saptamak mümkün. Nasıl mı? İşte bu sorunun yanıtı aslında çok basit: Cilt Check-Up’ı ile cilt tipinizi öğrenebilir, tüm bakımlarınızı içiniz rahat bir şekilde yaptırabilirsiniz. 
Gelecekte cildiniz de oluşabilecek problemleri de önceden bilerek çeşitli önlemleri önceden alabilirsiniz. Cilt tipini öğrenmek için yapılan Cilt CheckUp’ı uygulanmadan önce cilt yaşının kaydı girilir ardından da yüz bölgesinin her açıdan Cilt Check-Up’ı sistemi ile fotoğrafı çekilir. Bu özel sistem sayesinde cildinizin bütün problemleri ortaya çıkar. Nem, gözenekler, lekeler, kılcal damarlar ve çizgilenmeler yaşınıza göre oranlarıyla ekrana dökülür.  Hem 5-6 yıl sonra yaşanabilecek problemler deotomatik olarak ekrana yansır hem de şu anki durumunuza işlem yapıldığında görüntünüzün nasıl olabileceği gösterilir. 
Ardından bütün problemleriniz ve cildinizin ihtiyaçları size dosya şeklinde sistem tarafından hazırlanarak teslim edilir. Çok kısa sürede cilt tipinizi öğrenerek, cildinize göre en sağlıklı ve en uygun maskeleri, uygulamaları gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Böylece kullandığınız ürünlerin, uygulamaların yüzünüzde neden olacağı yan etkileri de ortadan kaldırmış olacaksınız. 
Güzelliğinize…

<p>Cenk Torun, Çılgın Bediş dizisindeki Oktay rolü ile tanınıp  sevilmişti. Cenk Torun'a Çılgın Bedi

Çılgın Bediş'in Oktay'ı Cenk Torun yıllardır yanlış bilinen gerçeği açıkladı

Fatih'in kılıcının aynısı yaptı! Yurt dışından gelen taleplere yetişemiyor

Türkiye'de 500 bin TL altında alınabilecek otomobiller! Listeler güncellendi

İçmeler köyünde yaşam normale dönmeye başladı