• $15,8769
  • €16,8435
  • 942.556
  • 2372.35
18 Aralık 2011 Pazar

Cilt çatlakları tedavisinde Co2 Lazer

Cilt çatlakları, günümüzde kadın-erkek birçok kişinin ortak problemi. Cilt çatlaklarında 'Fraksiyonel Karbondioksit Lazer CO2' ile cilt çatlaklarında yüz güldürücü sonuçlar alınabiliyor. Cilt çatlakları gebelik, ergenlik ve hızlı kilo alıp vermeye bağlı olarak ciltte oluşan izlerdir. Bu izler genelde 'atrofik skar' adı verilen, yüzeyden çökük izlerdir. Yeni oluştuklarında renkleri mor-kırmızıya yakın gözlenir. Eskidikçe renkleri açılarak, gri-kurşuni bir renk alır. Cilt çatlakları genelde karın, kalça, basen, sırt bölgesinde gözlenir. Çatlak dokusu incelendiğinde; bağ doku elemanları dediğimiz, dokuları sıkı tutan ve canlılık veren doku elemanlarının azalmış ve esnek yapısını kaybetmiş olduğunu gözleriz. Bu eskime ve gevşemeyi gidermek için dokudaki bağ doku elemanlarını tekrar oluşturmak gerekir. 'Fraksiyonel Karbondioksit Lazer CO2' uygulandıkları alana yeni doku oluşumunu tetikleyerek etki ederler. Oluşan yeni bağ doku, yavaş yavaş çatlak alanını doldurarak, cildin yenilenmesine ve çatlak görünümünün azalmasına neden olur.
Seans aralıkları 4-6 haftada bir olup, mevcut probleme göre 3-6 seans önerilmektedir. İşlem, lokal anestezik kremler kullanılarak ağrısız olmakla birlikte, sosyal hayatı etkilememektedir.
Britney Spears'ın doğum sonrası oluşan cilt çatlaklarından Fraksiyonel Karbondioksit Lazer CO2 ile kurtulduğu basında sıkça yer almıştı.

info@pervindincer.com

<p> Fonetik  kısaca konuşulan dili oluşturan sözcüklerin ses yapısı bakımından incelenmesi,  ses bil

TÜRKÇE'DE FONETİK

Akıncı Toyu 2022 Uluslararası Atlı Okçuluk Yarışması başladı

Türkiye'nin en pahalı Tofaş'ı! 250 bin liraya satıldı

Türkiye'nin kültürel mirası 35 bin eser dijitalle dünyaya açılacak