• $13,6339
  • €15,5168
  • 782.889
  • 2004.55
22 Eylül 2013 Pazar

Cilde nem dopingi

Genç kalmak istiyoruz ama yıllar hoyrat davranıyor değil mi? Zaman su gibi akıp giderken bebekken sahip olduğumuz o parlaklığı kaybeden cildimiz daha kuru daha mat bir hal alıyor. Zamanla cilt ne yazık ki nemini kaybediyor, kurumaya yüz tutuyor ve bir süre sonra da pul pul dökülmeye başlıyor. 
Hiçbir kadın ve erkek kurumuş, dökülmeye başlayan cilde tahammül edemez. Neyse ki bilim emrimizde ve şaşırtan çözümler sunmaya devam ediyor. Gençlik aşısı da bilimkurgu filmlerinden bir metafor gibi görünse de gerçek. 
Gençlik aşısı, en çok bebek cildinde bulunan Hyaluronik asit yapısının cilt altına enjekte edilmesi olarak açıklanabilir. Fakat bu uygulamanın diğer gençleştirme uygulamalarından en önemli farkı ve özelliği, hyaluronik asidin saf halde bulunması nedeniyle soğuk zincirle muhafaza edilmesi ve yine saf haliyle uygulamaya geçilmesi. 
Geçen yıllar, farklı dış etkenlerle birleşerek ciltteki hyaluronik asit üretimini maalesef azaltır. Buna bağlı olarak matlık, nemsizlik, solgun cilt tonu, sarkma ve kırışıklıklar belirmektedir. Bu sorunlar da kadın, erkek, genç, yaşlı kimsenin karşılaşmaktan hoşlanmayacağı türden sorunlar. 
Gençlik aşısı uygulamasında bebeklerin pırıl pırıl ciltlerinde yoğun olarak bulunan saf hyaluronic asit, cilt altına enjeksiyon yöntemiyle uygulanır. Uygulama lokal anestezik kremlerle yapıldığından acısız olup, sosyal hayatı etkilemez. İki haftalık aralıklarla 3 seans uygulanması gözle görülür farklılıklar gözlenmesine yeter. Kısa sürede hem cildinizin kaybettiği nemi geri kazandıracak hem de kazanılan nem sayesinde daha genç görüneceksiniz.
Beklenen sonuç, yılların uzaklaştırdığı bebeksi yumuşak ve parlak cildin size yeniden yaklaşmasıysa denemeye değer…
Güzelliğinize…

<p>Sosyal medyada birçok dizi yayınlandığı gün TT listesinde kendisine yer buluyor. Tarih dizileri g

Kasım ayının en çok izlenen ilk 10 dizisi

Ankara'nın Beypazarı ilçesinde yerlerinden kopan kayalar evlerin üzerine düştü

2021 yılında Türkiye'de en çok yapılan aramalar

Trabzon'da 4 farklı noktada orman yangını