• $16,7225
  • €17,7059
  • 987.467
  • 2535.42
22 Temmuz 2012 Pazar

Bikini seçerken vücut tipinize dikkat edin

Haftalardır sizin de benim de gündemimizi tatile dair konular oluşturuyor. Hem size tatilde rahatınızı artıracak, güzelliğinize güzellik katacak bilgiler vermek hem de yazın sıcak günlerinde deniz, kum, güneş gibi güzel şeyler düşünmek istiyorum çünkü. Deniz kum güneş demişken elbette aklımıza ilk gelen şey bikinilerimiz. Onları seçerken dikkat etmemiz gereken en önemli şey ise şüphesiz ki vücut tipimiz. Renk renk minnacık üçgen bikiniler giymek birçoğumuzun hayali ama bunu yapmak için vücudumuzun da buna uygun olması gerekir. Kişi kendini iyi hissedecekse seçim elbette kendisinindir ama ben yine de vücut tipinize uygun bikini seçmeniz için tüyolar vermek isterim.

Büyük göğüslüler
Büyük göğüslüler ilk olarak balenli modeller arasından seçim yapmalıdır. Alt ve yan balenli modeller üçgen bikinilerde de bulunuyor ve bunlar iri göğüslerinizi taşırken destek oluyor. Sarkık görünümleri önlemek için birebir. Renk seçiminde de ya alt ve üst her ikisi de ya da sadece üst koyu renk olmalıdır.  Ve de fazla açık olmayan modeller tercih etmekte fayda var.

Geniş kalça ve basenliler
İri kalçalar ve geniş basenler ise daha önce başka yazılarımda da dile getirdiğim gibi dikkati üste yani göğüslere çekmekte fayda var. Bikini altınız koyu renkli ve desensiz olursa daha ince görünürsünüz. Ayrıca yan bantlarınız da çok ince olmamalıdır. Şort tipi bikinileri de tercih edebilirsiniz. Sanılanın aksine çok yüksek belli modeller de uygun değildir, çok düşük belli modeller de.  .

Küçük göğüslüler
Küçük göğüslü kadınlar yazın göğüslerinden en az şikâyetçi olması gerekenlerdir. Çünkü bol destekli modellerle büyük gösterebilir, ipli üçgen bikiniler tercih edebilir ve kaygısızca straplez bikini giyebilirler. Tüm desenleri ve renkleri de kullanabilirler. Şüphesiz ki yaz aylarında oldukça şanslı kadınlardır.

Göbeğinde fazlalık ve sarkıklık olanlar
Üçgen bikiniler göbekli bayanların asla tercih etmemesi gereken modeller. Çünkü göbek kusurlarını kapatmak için fazla açık olmayan modelleri tercih etmemiz ve vücudumuza bu sayede orantı kazandırmamız gerekir. Desenlerden uzak durulması da ayrı bir gereklilik. Önerim koyu renk, sade ve toparlayıcı modeller olacaktır.

Unutmadan ekleyeyim, göbek ve baseni problemli olan kişiler için çok şık mayo modelleri de mevcut.

Ve tabii, asıl bu yaz sizi rahatsız eden kusurlarınızdan kurtulmak için baharın iyice hissedilmesini beklemeden yaz sonrası tüm mevsimler boyunca çözüm yolları, beslenme programları ve bakımlar uygulamak.

Yazınız kusursuz geçsin.

<p>AKŞAM  TV'den Can Yıldız anlamlı organizasyona ev sahipliği yapan Beykoz Belediye  Başkanı Murat

PEDALLAR SAVAŞ MAĞDURU ÇOCUKLAR İÇİN ÇEVRİLDİ

Her gün iki tane yumurta tüketirseniz... İşte vücudunuza etkileri

Sadece ormandaki malzemeleri kullanarak yaptı! Milyonlarca kişi tarafından izlendi

Bartın'da etkili olan sağanak yağış hayatı olumsuz etkiliyor! caddelerde su taşkınları oldu