• $15,6412
  • €16,3784
  • 917.302
  • 2390.79
26 Ocak 2014 Pazar

Altın tepside sunulan gerginlik

Güzellik biz kadınların asırladır ortak tutkusu. Öyle ki bu uğurda yanlış uygulamalarla ciltlerini, sağlıklarını tehlikeye atanlar dâhil var. Oysa güzellik uğruna bu kadar tehlike çizgisinde gezmenize, neşter altına yatmanıza gerek yok. Operasyonsuz, neştersiz, narkozsuz cilt problemlerinizden kurtulmanız mümkün.
Neştere ihtiyacınız olmadan yapılabilen uygulamalardan biri “Altın İğne”. Dilerseniz, Türkiye ve dünyadan özellikle de Hollywood güzellerinin başvurduğu ilk uygulama olan Altın İğne’nin hangi şikâyetinizde etkili olduğunu ve uygulamanın ayrıntılarını anlatayım. Eğer cildinizdeki kırışıklıklar sizi mutsuz ediyor ve aynada daha yaşlı biri görüyorsanız, cildiniz eski cazibesini yitirdiyse ve cildinizin artık ölü hücrelerle kaplı, sivilce lekeleriyle de süslenmiş olduğunu düşünüyorsanız Altın İğne yaptırabilirsiniz. Ama hatırlatmak da fayda var kaç seanssa ihtiyacınız olduğu, cilt probleminize göre bu uygulama dışında ek bir uygulamaya ihtiyacınız var mı? uzmana danışmanızı şiddetle öneririm.
Peki, bu işlem nasıl yapılıyor? Öncelikle lokal anestezi kremi uygulanıyor ve böylece cildiniz uygulamanın basit acılarını hissetmiyor. Daha sonra cilt tabakası mikro iğnelerle uyarılıyor ve bu etkilerin alt tabakaya iletilmesine de yardımcı oluyor. Ardından cildin alt tabakasına fraksiyonel radyo frekans enerjisi ve etkisi verilerek cildin alt kısmında yer alan kolajen yapısının yenilenerek harekete geçmesi sağlanıyor. Uygulamanın pozitif noktalarına baktığımız vakit herhangi bir sizi sosyal hayattan koparan kızarıklığa, ödeme ya da yanıklara neden olmadığını görüyoruz. Gelelim aklınızı kurcalayan en önemli soruya ve yanıtına. İşlem toplamda 20-25 dakika sürüyor ve belli tarihlerle de cilt probleminize göre 3-4 defa uygulanıyor.
En çok el üstü, dudak çevresi ve boyun kırışıklarında, istenmeyen sarkmalarda, yıpranmış cilt yüzeyinde, sivilce izleri ve vücut çatlaklarının yok edilmesini isteyen hastalarım başvuruyor. Öyle sivilce ile sorun yaşayan ciltler vardı ki yaklaşık bir yıllık tedavilerinin ardından her şeye değdiğini söylüyorlar. Siz de filtreler olmadan gülümsemek, korkmadan yaşınızı söylemek, yüzüne hiçbir şey sürmeden adım atmak istiyorsanız bir uzmana danışın derim.
Altın çağınıza ve güzelliğinize…

<p> </p>

Türkiye'nin dev eserleri neden karalanıyor?

Haftanın yalanları deşifre edildi! İşte haftanın yalanları

Yetkililer doğruladı! Atom bombasından daha büyük

Kargalar boş evdeki duşakabini bakın ne hale getirdi! Eve gelince gözlerine inanamadı