• $16,9764
  • €17,5276
  • 984.131
  • 2400.75
12 Mayıs 2013 Pazar

Altın çağınızı müjdeliyorum

Altın Frekans,  son zamanların en çok konuşulan cilt uygulamalarından biri. Akne lekelerinden kurtulmak için can atanlara, çatlaklarında iyileşme görmek isteyenlere müjdelenen leke giderici sistem, uzman eller tarafından uygulandığında yüz güldürücü sonuçlar veriyor. Peki, bu işlem nasıl yapılıyor?

RADYO FREKANS ENERJİSİ
Öncelikle lokal anestezi kremi uygulanan cildin üst tabakası mikro iğnelerle uyarılıyor ve bu alt tabakaya etkilerin iletilmesine yardımcı oluyor. Cildin alt tabakasına fraksiyonel radyo frekans enerjisi ve etkisi verilerek kolajen dokusunun yenilenmesi sağlanıyor. Ultra Lift ile cildimiz problemlerden kurtulurken yüzde uzun kızarıklık, ödem ve kabuklanma gibi işlem sonrası etkiler görülmüyor.  

YAN ETKİSİZ TEDAVİ
İşlem toplamda 20-25 dakika sürüyor ve 2-3 hafta arayla cildin sorununa bağlı olarak 3-4 defa uygulanması yeterli oluyor. İşlem sonrasında oluşan hafif kızarıklıklar da 4-5 saat içerisinde kayboluyor. 
Problemsiz ciltlerde de tek seans uygulama yapılarak cildin canlanması sağlanabiliyor. Altın çağlar için altın iğneden daha makbulü ne olabilir ki!
Ah biz kadınlar! Elimizin, yüzümüzün, cildimizin kıymetini nasıl da biliyoruz değil mi? Sağlıklı, kolay, zahmetsiz yöntemler bizim elimizden kurtulamaz. Siz de, eğer cildinizde aknelerde, lekelerden ve çatlaklardan şikâyetçiyseniz Altın Frekans size uygun. Zaman kaybetmeden korkamadan, utanmadan sahillerde gönlünüzde dolaşın.

<p>Cenk Torun, Çılgın Bediş dizisindeki Oktay rolü ile tanınıp  sevilmişti. Cenk Torun'a Çılgın Bedi

Çılgın Bediş'in Oktay'ı Cenk Torun yıllardır yanlış bilinen gerçeği açıkladı

Fatih'in kılıcının aynısı yaptı! Yurt dışından gelen taleplere yetişemiyor

Türkiye'de 500 bin TL altında alınabilecek otomobiller! Listeler güncellendi

İçmeler köyünde yaşam normale dönmeye başladı