• $13,7194
  • €15,5684
  • 786.53
  • 1910.41
27 Ocak 2013 Pazar

Akustik dalgalar selülite meydan okuyor

İşte bizim tatlı rüyamız! Peki selülitlerimizden kurtulmak, hiç değilse gözle görülür ölçüde azaltılması için yöntemler yok mu? Elbette var. AWT de bunlardan biri.
Akustik dalgalar teknolojisiyle yapılanan AWT yönteminde; beden dışında üretilen titreşimler ses dalgası şeklinde dokunun içine yayılır. Subkütan dokunun yenilenmesi için tedavi edilecek bölgeye enerji geçişi sağlanır. Tedavi süresince yağ hücrelerinin duvarları zarar görür. Bu yağ hücrelerinin içindekiler, trigliseritler, sardığı dokuları terk eder ve atılması için karaciğere taşınır. Bu taşıma, günlük olarak bol miktarda su içildiğinde artar. Bu şok dalgaları, yüksek basınç genliği ile karakterize edilen akustik dalgalardır.
Şok Dalgaları yöntemi selülit ve bölgesel yağlanmanın olduğu bölgelerde kullanılmaktadır. Şok dalgaları hem fibrözsepta ve yağların alt dermis içinde oluşturduğu çıkıntılar üzerinde etki gösterirken, hem de üretilen şok dalgaları deriden ve yağlardan geçerek fibrözseptayı kollajenden ayırarak deriyi serbest bırakmakta ve bu sayede daha düzgün bir yüzey oluşmasını sağlamaktadır. Şok Dalga uygulaması aynı zamanda dermisin kalınlaşmasına ve yağ tümseklerinin azalmasına da yardımcı olmaktadır. Dermisin kalınlaşması cilt içine doğru çıkıntı oluşturan yağ tabakalarını azalmasına yardımcı olmakta ve ayrıca selülitli görünümü de azaltmaktadır.
Uygulamadan sonra yapılan alanda karıncalanma, hafif kramp (bacaklarda) veya yapılan alan karınsa yarım günlük diare gözlemlenebilir.
Selülitlerden kurtulmak için uygulayabileceğiniz bu yöntemlerden elbette haberdar olmalı ve uzmanınıza danışmalısınız. Fakat bol bol su içmeyi de unutmayın. Su vücudunuzun her hücresi için hayattır.

info@pervindincer.com
www.pervindincer.com
<p>Otto Yayınlarından çıkan 'Nebevi Liderlik ve Hz. Muhammed'  kitabı 508 sayfadan oluşuyor. Hz. Pey

Yalçın Akdoğan'ın yeni kitabı: “Nebevi Liderlik ve Hz. Muhammed”

UNESCO'nun geçici listesindeki Yesemek'te 15 heykel gün yüzüne çıkarıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Siirt'te toplu açılış törenine katıldı

Ürdün'ün Salt kentindeki müze dünyanın en küçük Kuran-ı Kerim'ine ev sahipliği yapıyor