• $16,3179
  • €17,2501
  • 961.158
  • 2554.08
29 Mayıs 2011 Pazar

Yeni bir başlangıç... Yeni bir merhaba...

Bundan böyle bu köşeden sizlere gördüklerim, duyduklarım ve en önemlisi yaşadıklarımı anlatacağım. Hayata dair ne varsa burada olacak. Siz de bana duyduklarınızı, gördüklerinizi, okuduklarınızı en önemlisi başkalarının duymasını istediğiniz her şeyi ozgurlebasbasa@gmail.com adresine gönderin ki, ben de buradan paylaşayım.  Gittiğim, gördüğüm, dinlediğim, dedim ya yaşadığım her şeyi de twitter.com/ozguraras adresimden takip edebilirsiniz.

Bodrum'a müthiş yatırım
Bu yaz da Bodrum eğlenceli geçeceğe benziyor. Şubattan beri ayda bir iki gün gidiyorum Bodrum'a. Belediye Başkanı Mustafa Kocadon güzel yatırım yapmış. Altyapı ve tüm çevre düzenlemesi değişmiş. Barlar sokağında olan Bazaar Otel artık yok. Yıkılarak yerine güzel bir kafe açılıyor. Barlar sokağı bir anda müthiş bir manzaraya kavuşmuş böylelikle. Eşsiz kale manzasıyla tatilciler keyif yapacak.

Bekensir'den eğlence kulübü
Geçen gece Demet Akalın evde bize bir yemek verdi. Yemekte Önder Bekensir ile sohbet ederken sürekli telefonu çalınca ve Bodrum'dan konuşunca neler oluyor dedim. Bekensir müthiş bir projeye imza atıyor işletmeci olarak Bodrum'da. Emre Ergani'nin sahibi olduğu Bianca Beach içinde bir konser alanı, Rum Meyhanesi, My Pavyon Cenk Eren, Piyasa ve Ceramique kapalı klubü bir araya getirmişler. Bianca'ya bir gireceksiniz önce güneşlenecek sonra damak tadınıza göre yemek yiyip ya konser izleyeceksiniz ya da tarzınıza göre sabahın ilk ışıklarına kadar orada eğleneceksiniz.

Yaz şarkılarla geldi...
Bir türlü gelemeyen yaz ayları yeni çıkan albümlerle içimizi ısıtmaya başlıyor. Ardı ardına çıkan albümler içimizi ısıtacak. Ama en önemlisi müzik piyasasında güzel bir yarış başlıyor. Ünlülerin şarkıları satış listelerinde, radyo listelerinde yarışacak.
Şöyle bir bakalım kimler çıkıyor diye... Demet Akalın Aşk, Bengü 4/4'lük Ayşegül Aldinç Li Lal  Lal La La La, Ebru Yaşar Yaklaş, Yıldız Kaplan Aşk Dili Saydığım her albümü neredeyse dinledim. Ve içleri dolu şarkılarla yazı götüreceğe benziyor. Yaz hareketli geçecek...

Yımırta geliyor...
Günlerdir televizyonlarda Mehmet Ali Erbil ile yeni bir mekan hazırlığında olduğumuzu anlatıyorum. Cihangir meydanında bir dükkan bulduk ve kendi gönlümüze göre bir şey yapmak istedik. Mehmet Ali Erbil'in deyimiyle 'Yımırta'yı açıyoruz 15 güne. Sevgili Stelyo Pipis, fikirleriyle her türlü katkısıyla yanımızda.
Yımırta'da ne mi var? Sabah 7'de servisin açılacağı ve gece 2'de kapanacak bir mekan. Kahvaltı, çorba, yemek ve sohbet ağırlıklı bir mekan olacak. Kendi evimizde misafir ağırlar gibi konuklarımızı ağırlayacağız.

<p>Odaknoktasında; kaliteli ve sağlıklı hayat tarzını, aile yaşamını ve insanıönceleyentv4 bunu yapa

tv4 Ekranlarında Bizleri Neler Bekliyor? Filiz Zengin Akşam tv'ye anlattı.

Bakan Karaismailoğlu, kazı çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı! Yüzde 95'i tamamlandı

Gösteri sırasında piton adamı boğdu! Dehşet anları

Yeni keşifler için çalışmalar başladı! ''Tarihin sıfır noktası''