• $7,3655
  • €8,958
  • 436.793
  • 1536.11
04 Aralık 2011 Pazar

Kısa ayrılık Ezgi Mola'ya yaramış...

Özgür Aras
Özgür Aras
YAZARIN SAYFASI

Geçenlerde yolda Ezgi Mola'yı gördüm. Ben ve birçok arkadaşım ekranın yeni Türkan Şoray'ı olarak adlandırıyoruz kendisini. İşin erbapları da aynı şeyleri söylüyor. İnanılmaz başarılı ve kabiliyetli bir oyuncu. İnsan olarak çok tanımasam da iyi bir enerji veriyor bana.
O kadar zayıflamış ki. Tam 12 kilo vermiş 6 ayda. Eskiden de çok güzeldi ama şimdi daha güzel olmuş Ezgi Mola. Bu zayıflığın nedenini aşk acısına bağlayanlar da var. Bir süredir beraber olduğu sevgilisinden ayrıldığı dönemde kilo vermeye başlamış sonrada arkası gelmiş. Ama küslük kısa sürmüş şimdi kaldıkları yerden devam ediyorlarmış. Her şeyin bir nedeni vardır derler ya, bu kısa ayrılıkta Ezgi Mola'ya yaramış. Dedim ya söylenti bunlar. Ezgi Mola'nın zayıflığı ile ilgili bir başka söylenti de her gün köpeği ile yürüyüşü adet haline getirmesi ve günde 2 saat köpeğiyle tempolu yürüyüş. Nedeni ise beni ilgilendirmiyor. Ben gördüğüm yeni Ezgi Mola'ya bayıldım.
Darısı başıma diyorum...

'Endorphin' çıktı
Kendi albümlerinin prodüktörlüğünü yapan, kliplerini çeken ve konserlerini veren ilk DJ Prodüktörü Hüseyin Karadayı ile ismi ülke sınırlarını aşan klarnet virtüözü Serkan Çağrı'nın birlikte hazırladıkları ve'Endorphin' adını verdikleri albümlerini çıkardılar. Elektronik altyapılarla Türk folk müziğinin ustalıkla harmanlandığı, çeşitli müzik türlerinin uyum içinde entegre olduğu Endorphin, farklı müzik zevklerine de hitap eden renkler taşıyor. Türkiye'den Atiye, Ayben, Aslı Demirer, Ege Çubukcu ve Füsun Önal, Amerika'dan ise Ozzie Aziz ve Symphony'nin sesleriyle Hüseyin Karadayı ve Serkan Çağrı'ya destek verdiler. Bunca ismin bulunduğu Endorphin yılın en iyi albümleri arasında yerini alacak bence.

Damak tadıma göre....
İstanbul'da en lezzetli köfte yiyebileceğiniz yerleri benim damak tadıma göre size sıraladım.

- Beyoğlu Köfteci Hüseyin
- Arnavutköy Ali Baba
- Sultanahmet Tarihi Sultanahmet
- Etiler Günaydın Köfte
- Nur Yerlitaş'ın köftesi
- Anne ve anneannemin köftesi

Düzeltme:
2. Cenk Koray Ekran Ödülleri'nin tarihinde değişiklik oldu... 2. Cenk Koray Ekran Ödül töreni Günay Restoran'da 12 Aralık Pazartesi gecesi yapılacak.

twitter.com/ozguraras

<h3>Başkan Erdoğan'da aşı açıklaması</h3><h3>'50 MİLYON DOZ AŞI GELECEK'</h3><p>Başkan Erdoğan, Kovi

26 Ocak 2021 Güncel Haberler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Diyarbakır'ın ''çılgın projesi''ndeki ilerleme üreticiyi sevindirdi

Ahır yapımı sırasında bulduğu taşların gizeminin çözülmesini istiyor