• $15,9494
  • €17,0362
  • 950.682
  • 2380.9
2 Ekim 2011 Pazar

Ivana Sert neden star olmalı?

Hafta sonu Kıbrıs'a Ivana Sert'in 2012 mayo defilesini izlemeye gittim. Vallahi kadın çalışıyor. Defilenin tüm ayrıntısıyla tek tek ilgilendi, provalara katıldı. İşinin başında anlayacağınız... Oğlu da yanındaydı. Onunla ilgilenmeyi de ihmal etmedi. Sonuç olarak ortaya çıkan iş de çok güzel. 2012 yazında çoğu kadın Ivana Sert koleksiyonunu tercih edecektir bence.
Şöyle bir gözlemledim de star gibi yaşıyor. Sosyete, modacı diyemezsin Ivana Sert'e. Bayağı bir star o. Defile için bir ekiple gelmiş, kuaförü, makyözü de içinde. Duyduğumda 'yok canım o makyöz ve kuaför mankenleri için gelmiştir' dedim. Aldığım cevap 'hayır Ivana Sert için özel geldiler' şeklinde oldu. Basınla da arası iyi... Dışarıdan soğuk duruyor ama baktım herkesle bir iletişim içinde.
Keşke sesi güzel filan olsaydı diye düşündüm. Sadece sosyete içinde (ben gerçekten kim sosyete onu da bilemiyorum ama sosyete diye anıldığı için o tabiri kullanıyorum) olmak ve modacı olarak anılmak kesmiyordur. Öyle bir yeteneği olsaydı inanın çok farklı yerlerde rakip tanımadan giderdi. Çünkü şov dünyası şans ve zeka işi.
Hafta sonu izlediğim defile organizasyonu Ivana Sert'in zekası ile yol almış... Gerçekten kutluyorum.

İbo'yu sevmemin nedeni Derya Tuna'dır
İbrahim Tatlıses... Hem severim hem korkarım kendisinden. Sesine bayılırım, buhranlı günlerimin dert ortağıdır sesi. İbrahim Tatlıses'i sevmemin en büyük nedeni Derya Tuna'dır. Hayatımda hep özel zamanlarda yanımda olmuştur, varlığını hissettirmiştir bana Derya Tuna. Derya Tuna'nın aile içindeki dengesi hayattaki ilişkilerimde örnek olmuştur. Güçlü kadındır Derya Tuna. Her olumsuzluğu içinde atlatır. O talihsiz olay geldiğinde de İbrahim Tatlıses'e bir kez daha gördüm sevginin büyüklüğünü...
Hayat insana yaşarken çok şey gösteriyor.
Geçen gün evlendi İbrahim Tatlıses... Ben Derya Tuna'yı düşündüm. Sonra dedim ki, 'O dağ ne rüzgarlar gördü...'
Yeni bir hayat, yeni bir düzen İbrahim Tatlıses için Allah mutlu etsin...

Romantik bir gelişme arıyorum
Bugünlerde kendimi spora verdim. Haftanın üç günü spor yapıyorum. Bu üç gün daha ne kadar sürer bilmiyorum. Aşırı yemek yiyorum, sanırım mutsuzum ve aşık olursam hepsi geçer... Romantik bir gelişme arıyorum. Yemek demişken (haftaya mutlaka yazacağım ama) Nusret Et Lokantası'nı tek geçiyorum. Sporun dışında bu aralar en çok Bengü'nün 'Saat 3' şarkısını dinliyorum, sanki biri varmış gibi... Sanırım prova yapıyorum ileriye doğru.

Buzda Dans'ın prensi Yılmaz Morgül
Ekranlarda aynı anda bir çok yarışma başlıyor. Bunlardan birisi de birbirinden ünlü isimlerle TNT'de kasım ayında ekrana gelecek olan 'Buzda Dans'. Bugüne kadar birçok yarışmayı takip ettim ama sadece Pop Star yarışmasında Firdevs'i ekran başında merak edip oy yollamıştım. Şimdi de en çok 'Buzda Dansta yarışacak olan Yılmaz Morgül' ü merak ediyorum... Yılmaz Morgül şahsına münhasırdır. Giyimi, duruşu, tavrı hep farklıdır. Bazen bizim dünyamızda yaşamaz gibi gelir bana. Karşılıklı konuştuğun zaman da seni çok şaşırtır. Her konudan her şeyden bilgisi ve haberi vardır. Yılmaz Morgül yarışmada rakiplerini zorlar diye düşünüyorum. Buzda Dans'a kendi üslubunu, beden dilini ortaya koyacaktır. İzleyiciye kendini izletecek püf noktaları bulup oyları toplayacaktır diye düşünüyorum. Şahsen ben oyumu ondan yana kullanırım.

<p>Başkan Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi.

'ABD'nin teröre yapmış olduğu destek kök salmadan bir an önce yıkılmalı!'

doğanın güldüren yüzü! Onları daha önce hiç böyle görmediniz

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (23 Mayıs 2021)

Gıda Komitesi enflasyon için toplanıyor! Yeni teşvikler devreye giriyor