• $16,8853
  • €17,8334
  • 992.103
  • 2554.08
25 Mart 2012 Pazar

Harun yeniden doğuyor

Harun Kolçak uzun bir sessizlik döneminden sonra 'Yeniden Doğuyorum' adını verdiği bir albüm ile sevenleriyle buluşuyor. Ben şanslıyım, nerdeyse bir aydır arabamda tüm şarkıları ezberledim. Son ses dinleye, dinleye gidiyorum. Özlemişim Harun Kolçak şarkılarını. Kendine has ses rengi ve yorumu ile içime işledi şarkılar. Tufan Taş ve Mert Ekren imzaları var şarkıların çoğu düzenlemesinde. Albümün ilk çıkış şarkısı da Mert Ekren'e ait. Albüm için birçok sürpriz var: İşini en iyi yapan bir müzik şirketi Esen Entertainment'tan çıkıyor.

AYŞE  BÜYÜDÜ DENİZ EKRANDA
Deniz Akkaya ekranlara döndü. Deniz, 'Ayşe büyüyene kadar çok iş almayacağım, büyüyene kadar onun yanında olacağım' diye bir karar almıştı. Ayşe şimdi iki yaşını geçti. Ayşe koca kız oldu! Deniz gelen teklifleri çevirirken sadece özel işleri ve kampanyaları alıyordu. Zaten kendi adına kurduğu çocuk mağazası da ona meşgale oluyordu. Şimdi her hafta cumartesi ve pazar günleri sabah 09.15'te Beyaz TV ekranında bir sağlık programı sunuyor.

ÖZLEM  SONA ERİYOR
İzel'in şarkılarını dinledim. Çok enerji dolu bir İzel geliyor... İzel dinlenmiş, enerji toplamış ve özlemiş. O özlerken de biz de onu özledik. Şarkılarını dinlerken istemeden öyle bir his içinizi oynatıyor. Ben İzel'in slow şarkılarının hepsini çok severim bu albümde de çok güzel slow şarkılar var.

BU ALBÜM ÇOK KONUŞULUR
Cemil İpekçi geçenlerde 'albüm yapıyorum' demiş. Vallahi inat ederse yapar. Hatta 'Albüm repertuvarını oluşturdum. Sezen Aksu ve Şehrazat'tan şarkılar alıyorum. Okumalar başladı' demiş. Altı şarkının okumaları bitti diye bir şeyler okudum. Gerçekten yapabileceğine inanıyorum Cemil İpekçi'nin. Ajda Pekkan'a taş atarak söylemiş bunları ama inat ederse her söylediği cümle ile gündem yaratan Cemil İpekçi albümüyle de çok konuşulur.

ANIL YARIŞMAYI KAZANIR
Survivor yarışmasını büyük bir zevkle izlemeye başladım. Mustafa Topaloğlu'na bayılıyorum. Birçok kişi yeni keşfedecek Mustafa Topaloğlu'nu. Alp Kırşan hayran kitlesini daha da artıracak. Sibel Tüzün'e çok yarayacak bu Survivor. Gönüllülerden Ünlülere transfer olan Anıl'ın adını o kadar sık duyacağız ki... Yarışmanın sonucu ne olur bilmiyorum, kim kazanır ödülü, kim alır şimdilik fikrim yok ama Anıl her şekilde kazanmış olacak. Daha ilk günlerde konuşulmaya başladı, sonrasını düşünemiyorum bile...

twitter.com/ozguraras
ozgurlebasbasa@gmail.com

<p>Odaknoktasında; kaliteli ve sağlıklı hayat tarzını, aile yaşamını ve insanıönceleyentv4 bunu yapa

tv4 Ekranlarında Bizleri Neler Bekliyor? Filiz Zengin Akşam tv'ye anlattı.

Bakan Karaismailoğlu, kazı çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı! Yüzde 95'i tamamlandı

Gösteri sırasında piton adamı boğdu! Dehşet anları

Yeni keşifler için çalışmalar başladı! ''Tarihin sıfır noktası''