• $8,3272
  • €9,9006
  • 484.699
  • 1404.75
10 Mart 2013 Pazar

Gold’N Rock ünlüleri buluşturmaya devam ediyor

Özgür Aras
Özgür Aras
YAZARIN SAYFASI

Yakın arkadaş olan ünlü isimlerin Gold’N Rock kapsamında DJ setinin başına geçip performans sergiledikleri organizasyon kapsamında bugüne kadar Harun Tekin-Koray Candemir, Nadir Duman, Mehmet Günsür ile Nejat İşler, Aylin Aslım ile Hayko Cepkin performans gerçekleştirdi. Gold’N Rock etkinliklerinin en yenisinde iki sevilen oyuncu Selma Ergeç ve Burcu Kutluk 22 Mart Cuma günü hayranlarını müzik zevkleriyle etkileyecek. Gecenin meraklıları için etkinlik öncesinde bilet satışı www.sosyotix.com’dan yapılıyor.

Ceynur yine çok sevilecek
2009 yılında Yağmur ve İstedim şarkılarından sonra 2011 yılında Arabada Dinle şarkıları ile hayatımıza giren Ceynur şimdi sözleri İlkan Serdaroğlu’na ait bestesinde kendi imzası olan “Uzak Ara” ile bize merhaba demeye hazırlanıyor. Şarkıyı dinledim klibini de izledim yine çok seveceksiniz buna eminim...

Yeni mekan adresiniz 
Hobisini işe çeviren insanlara bayılıyorum. İşte bayıldığım birini daha buldum tesadüfen... Gazeteci Pınar Dumlupınar hobisini ilk blog açarak sonra bunu yazarak iş platformuna getirmiş. Arkadaşlarınızla dışarı çıktınız ama gidecek mekân bulamıyorsunuz ya da ne yiyeceğinize, içeceğinize karar mı veremiyorsunuz? İş yemekleriniz için mekan mı arıyorsunuz? İşte burada  Pınar Dumlupınar
devreye giriyor ve www.aynereyegitsek.blogspot.com, tüm arayışlarınızı sona erdiriyor. Özellikle mekân sahiplerinin gözdesi olan blog kısa zamanda birçok insanın takip ettiği bloglar arasına girmeyi başarmış. Size de yol gösterecektir eminim.

Aksesuvar sevenlerin  dikkatine!
Donna Karan, Chanel, Christian Lacroix için senelerce koleksiyon hazırlayan Gerda ve Nikolai Monies tarafından kurulan Danimarkalı mücevher markası Monies İstanbul’da ilk mağazasını geçtiğimiz sene Akaretler’de açtı şimdi de Bebek’de çok güzel bir mağaza açtılar. 
Çok eski arkadaşım Tuba Peksayar ve ortağı Işıl Sarraf’ın sahibi olduğu Hediyenizvar tarafından gerçekleşen organizasyona Sema Maliki,
Eda Taşpınar, Gülbin Simitçioğlu, Arzu Aslan, Ender Mermerci, Aydan Semker gibi cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı.

Seren Serengil’e teşekkür 
Twitter’ı iyi kullanıyorum beni takip ediyorsanız. Benim gibi birçok iyi kullananı da takip ediyorum. Yıllardır bir kilo problemim var bunu bir çözemedim. Sürekli diyet halindeyim. Bitmedi çilem. En son Seren Serengil bir diyet listesi yayınladı twitter sayfası@SRNGLofficial ‘de. Ben bu yaşıma kadar ağzıma kahve, nescafe, çay sürmeyen adam Seren Serengil diyet listesindeki Nescafe’yi gör ve kahve içmeye başla. İnanın benim metabolizmamı çalıştırdı. Buradan teşekkür ediyorum Seren Serengil’e.

twitter.com/ozguraras
ozgurlebasbasa@gmail.com

<p>Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 'Son 5 günde 132 yangından 125'ini kontrol atına aldık, 7

Orman yangınlarıyla mücadele

Kapıkule'de uyuşturucu, külçe altın ve kaçak eşya ele geçirildi

Asi Nehri'nde balık ölümleri görülmesi üzerine inceleme başlatıldı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (03 Ağustos 2021)