• $15,5408
  • €16,2332
  • 906.968
  • 2390.79
16 Ekim 2011 Pazar

Çok mükemmel bir gecce'ydi!

Uzun bir aradan sonra bir davete gittim. Salı gecesi gece.com'un 10. Yıl kutlamasına. Dile kolay 10 yıl olmuş gece.com hayatımıza gireli. Gece.com'un yaratırcılarından usta gazeteci Kenan Erçetingöz benim meslek hayatımda tanıdığım nerdeyse ilk gazetecilerden. Ne zaman Kenan Erçetingöz'ü görsem 'Ne suratsız' derdim içimden. Bu hissim de yıllarca sürdü. Uzun yıllar aldı kaynaşmamız... Baktım ki gerçeği öyle değil... Ama Kenan Erçetingöz'ü yılar içinde sevmemde, arkasındaki o büyük gücün etkisi çok büyük. O güç de; eşi Gül Erçetingöz...  Her zaman derler ya bir erkeğin arkasındaki kadın çok önemli diye. Dışarıdan gözlemlediğim kadarıyla Kenan Erçetingöz'ün hayatı da aynı öyle. İnsan ilişkileri, sosyal hayatı, konuşması, iyi günde ve kötü günde her zaman yanınızda bulabileceğiniz bir dost Gül Erçetingöz... Benim inancım gecce.com'un başarısında altın anahtar onun gülümsemesi. 10 yıl önce başladı gecce.com serüveni. İnternetle yeni yeni samimi olduğumuz dönemlerde gecce.com girdi hayatımıza. Onun için birçok kişinin hayatında önemli yeri var. Her yaptığı geceye katıldım gecce.com'un ama Salı gecesi gerçekleşen gece tek kelime ile muhteşemdi. Katılımcılar, organizasyon uzun süre kendinden güzel güzel bahsettirecek.
Emeği geçen önce Dilara Peker'i, Onur Aktaş'ı, Kenan Erçetingöz'ü, ismini bilemediğim tüm ekibi ve tabii Gül Erçetingöz'ü kutluyorum. Daha nice gecce'li günler olsun.

MERAKLISINA TAVSİYE EDERİM
Geçen hafta Seda Sayan ile bir reklam filmi çektik. Bir giyim firması için kamera karşısına geçti Seda Sayan. On gün içinde yayınlanmaya başlar. Reklamın yaratıcı ekibi MARKA Ajans... Beş yıl önce tanıdım MARKA Ajans'ın sahipleri Hulusi & Selma Derici'yi. İlk önce birbirlerine olan aşkları sonra da yaratıcı zekaları etkiledi beni. Gördüğünüz, izlediğiniz birçok reklamda onların imzası var. MARKA'nın aybı zamanda reklam, pazarlama, strateji üzerine birçok kitap yayınlayan bir de reklam ajansı var. Hayatımda mesleğime ışık tutan en güzel kitapları onların sayesinde okudum. Çekimin son günü Selma Derici beni unutmayıp iki tane kitap getirmiş; birisi Hamish Pringle'ın markanıza biraz yıldız tozu serpin dediği 'Şöhret Satar'. Şimdilerde onu okuyorum. Diğeri de Al & Laura Ries'in 'İnternet'te Marka Yaratmanın 11 Değişmez Kuralı'. Benim gibi ilgiliyseniz bu konularla tavsiye ederim acilinden.

DAVET MASASINDA NİKAH SÜRPRİZİ
gecce.com'un davetine Burak Yön ile katıldım. Masamızda, Elif Dağdeviren, İclal Aydın, Oğuz Kayhan, Arte Tahir, Bekir Aksoy vardı. Masanın sürprizini Oğuz Kayhan açıkladı. Bir hafta içinde nişanlısı ile nikah masasına oturuyorlarmış. Nikah gününü o gün almışlar. Gelin hanımın şahidi de Elif Dağdeviren. Allah mutlu etsin...

FATİH ÜREK'İN KALP ÇARPINTISI
Aşk insanın hayatında vücut ritmini değiştiriyor. Ben ne zaman aşık olursam o zaman daha enerjik ve daha çalışkan oluyorum. Şimdilerde benim bir benzerim de Fatih Ürek... Hayatında yeni bir kalp çarpıntısı var. Geçen hafta sonu Fatih Ürek ve birkaç arkadaş buluştuk yemek yedik. Bir ara o da yanımıza uğradı Fatih'i görmek için, o zaman tanıştım. Mutluluğu da başarıyı da aynı anda veriyor Allah. Şimdiler de Fatih Ürek TV 8 ekranlarında Sahrap Soysal ile '8 Numarada Şenlik Var' programı ile evlerimize konuk oluyor. Bu arada yayından sonra yeni evin dekoru ile uğraşıyor sahne çalışmalarından arta kalan zamanda Fatih. Yeni bir aşk, yeni bir iş, yeni bir ev... Fatih'in kalp çarpıntısını Allah olmayanlara da versin inşallah...

twitter.com/ozguraras

<p><b style='font-size: 1.6rem;'>Röportaj: Yasemin İlan</p><p>Arabesk müziğin önemli tems

Ümit Yaşar'dan polemik yaratacak sözler... 'Veliaht yok, taklitler var'

Haftanın yalanları deşifre edildi! İşte haftanın yalanları

Yetkililer doğruladı! Atom bombasından daha büyük

Kargalar boş evdeki duşakabini bakın ne hale getirdi! Eve gelince gözlerine inanamadı