• $13,4726
  • €15,2894
  • 793.592
  • 2011.16
17 Şubat 2013 Pazar

Beyazperdede Demet Akbağ şov

Geriden takip ediyorum ama ediyorum sonuç olarak. İlk filmim “Hükümet Kadın” oldu. Demet Akbağ’ı oyuncu olarak çok beğenirim ama insan tarafını güler yüzünü daha çok severim. Yonca Evcimik sayesinde daha çok tanıma fırsatım oldu kendisini ve sevgim tanıdıkça arttı. Aralarda Eyvah Eyvah’daki tiplemesi gelince suratımda gülümseme oluşuyor halen. Demet Akbağ, Sermiyan Midyat’ın yazıp yönettiği “Hükümet Kadını”yla yeniden izleyici ile buluştu. Filmde resmen şov yapıyor, oyunculuğunu konuşturuyor... ‘Hükümet Kadın’ olarak çevremde, sosyal medyada iki haftanın en çok konuşulan ismi o. Ben çok beğendim filmi. Dedim ya zaten hayrandım oyunculuğuna bir kez daha hayran oldum Demet Akbağ’a.

Pazar akşamlarının fenomeni
Yazın en sevdiğim mekânlardandır Kuruçeşme Sortie. Geçen hafta bir iş yemeği için ilk defa kışlık Sortie’ye gittim. Şahane manzarasından yararlanmak için bir bölümü kapatılmış Sortie’nin. Keyifle sohbet ederek yemek yedik. Bir ben bilmiyormuşum sanırım inanılmaz doluydu. Hatta pazar geceleri daha da şahane oluyormuş. Mert Davran akustik şarkılarla geceyi renklendiriyormuş. Pazar gecelerinin tek adresi olmuş. Ben bu hafta mutlaka gidiyor olacağım o atmosferi yaşamaya.

Yeme-içme ödülleri dağıtıldı 
12’nci Time Out İstanbul Efes Pilsen Yeme İçme Ödülleri yarışması çok güzel bir gece ile sahiplerini buldu. İnanılmaz çalışılmış ve detaylar düşünülerek hazırlanmış bir ödül törenine katıldık. Benim projem olan “Ablam” ‘da En İyi Gece Kulübü dalında adaydı. Dört mekân oylamaya açıldı. Benim için o dört markadan biri olmak bile önemliydi. Bizim katagoride “Cahide” ödülü aldı. Ve hak ederek aldı. Tüm ödüller çok hakkaniyetli verildi... Yarışmada ödül alan mekânlardan en çok Tektekçi’yi alkışladım. Çok genç yaşta ve çok kısa sürede markalarını yaygınlaştırdıkları ve olmayan bir konsepti hayata geçirdikleri için.

Burcunuza göre çikolata 
Eskiden tatlıya olan merakım yakın çevrem tarafından çok iyi bilinir. Tatlının her çeşidini çok severdim. Şimdi tatlıyla aram yok. Ama çikolata söz konusu olunca her şey değişebilir. Geçen hafta doğum günümde arkadaşım dünyada bir ilk olan ‘’Konuşan Çikolatalar’’ yaratıcısı ChocChic Çikolata Tasarımını Astrolog Zeynep Turan işbirliğiyle hazırladığı eğlence ve lezzeti bir arada sunan ‘’Çikolatalı Burç’’ların Kova burcu olanını getirmiş bana. Sevdiklerinize hediye almak için; eğer bilmiyorsanız hemen hangi burçtan olduklarını veya doğum tarihlerini öğrenmenizi tavsiye ediyorum çünkü ‘’Çikolatalı Burç’’  önümüzdeki günlerde en çok tercih edilen hediye seçeneklerinden biri olacak. Şimdilerde tüm doğum günlerinde benden gelecek hediye belli burçlara göre.

Sevgili okurlarıma küçük bir teşekkür 
Geçen hafta doğum günümü kutladım. 7 Şubat… Tam bir Kova burcuyum. İnsanın sevilmesi sevildiğini görmesi hatırlanması inanılmaz bir duygu. Bu yıl bir kez daha yaşadım bu duyguyu. Şükrettim Allah’a bana yaşattığı her şey için. Tüm gelen telefonlara, SMS’lere, twitter, facebook mesajlarına içim coştu. Ama en çok ben sizin yazılarınızı AKŞAM LIFE’tan takip ediyorum mutlu yıllar yazan okuyucu dostlarım ayrı bir sevindirdi beni. Hepinize teşekkür ediyorum. Ben olduğum yaşta sayıyor olacağım... Allah beni ve sevdiklerinizi hiç ayırmasın sizden, tabii benden de sizi...

twitter.com/ozguraras
ozgurlebasbasa@gmail.com

<p> </p>

'İBB Engelleniyor' algısı neden yapıldı?

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (15 Ocak 2022)

Almadan önce etiketteki detaya dikkat! Peynir sahtecilik nasıl yapılıyor

Bear Grylls herkesi böyle kandırdı! Kamera arkası görüntüleri ortaya çıktı